STSL 14/15 H:17 | Kasımpaşa 0-3 Fenerbahçe | M.S | 24 Ocak - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:17 | Kasımpaşa 0-3 Fenerbahçe | M.S | 24 Ocak

Aptalca puanlar kaybetmesek ciddi avantajımız olurdu şampiyonluk yarışında, şu anda dezavantajlı durumdayız. Kadıköy'de galip gelirsek belki o çöküntüyle seri puan kayıpları yaşarlar. Çok kritik bir maç olacak

Valla kimse kusura bakmasın. Adamlar oynadı aldı net. Buldukları pozisyonları atmayı biliyorlar. Biz olsak saçma sapan sendromlara gireriz böyle deplasmanlarda doğruya doğru. Yıllardır Ankarada-Eskişehirde kazanamıyoruz. Şu Kasımpaşa çıktı çıkalı sahalarında yendiğimizi görmedim daha

Şöyle bir şey çıkardım.Ulan Fener'in bize attığı taçtan gelen gol ile şampiyonluğu kaybedersek var ya.

gAIOtYH.png
Biz hayatta 80 puan toplayamayız.

I am the one who knocks!

Biz hayatta 80 puan toplayamayız.

I am the one who knocks!

İçeride 10,dışarıda 8 maçımız var.İçeride 10'da 10 bence çok zor değil.Bu sene deplasmanda fena değiliz.4 galibiyet,3 beraberlik 1 mağlubiyet alınabilir.Ben 77 yeter diyordum ama Fener'in fikstürü görünce fikrim değişti.

Yalnız beni düşündüren şu:

Attığımız gollerin çoğu duran top sonucu oluşan karamboller ve pres yaparken kaptığımız toplar sonucu gelen goller.Organize tek golümüz yok.Geriye düştük mü çok zor gol atarız biz.

Üst Alt