STSL 14/15 H:19 | Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş J.K | MS | 8 Şubat - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:19 | Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş J.K | MS | 8 Şubat

Şike olduğu anlaşılmasın diye maçın hakemi cüno.Ufak ufak doğradı.Hesapta cüno güvenilir hakem ya kırmızıda verse son saniyede penaltıda çalsa cüno doğru karar verir.Böyle bir algı yaratılıyor.fenerin şike yaptığı senede eziklerin istanbulda ankaragücünü 6-0 yendikleri maçta 3 anlaşmalı penaltı ve kaleciyide oyundan atmıştı.rıdvan lavuğuda penaltılar hakikaten penaltıydı cüno ya verdiği kararlardan sonra arka bile çıkmıştı.Bu akşamki maçta bir bakıma federasyonun yaptığı şike.Maçın durumuna göre harekete geç emrini çoktan almıştır.

pen alti olmsaydi golü bulamayacaklardi resmen. obrianak gibi tercübeli bir futbolcunun böyle acemeci penalti yapmasida tuhafima gitti.
ama ola bilir yani.

9 kisilik rizeye karsi zor yendiler bwhahahahahahahahah

keske tüm maçlarimiz onlara karsi olsaydi

garanti sampiyon olurduk

Son düzenleme:
Kararların hepsi doğruydu. Bi zahmet özeti izleyip sallasaydınız milleti güldürüyorsunuz kendinize. Kıvanç'ı bilmiyorum o da küfür etti heralde. Obraniak elini açabildiği kadar açtı resmen ciddi bişeyler olabilir.

obraniak net gerizekalı bir futbolcu

elini açmasa o topun gol olacağı falan yoktu.
bjk gol falan atamazdı

şike yapsam böyle yapardım.
https://vine.co/v/OU5B9QIqJu3

Son düzenleme:
Hiç bir normal futbolcu ortaya ellerini açarak zıplamaz!!! Gelde şüphelenme. Allahıma şükür iyiki Galatasaray'lıyım. Şikeye karşı cevabımızı her zaman sahada vermişizdir.

9 kisi kalan rakibine üstünlük kuramayan takımdan bir bk olmaz. bjk kaybetmesin diye yorum yapan arkadaslara üzülüyorum, biz olamassak bunlar mı sampiyon olacak :eek:ley:

Maca gelirsek Rizenin irlandalı forveti sağlam bir oyuncu, hani Rize'nin bile önde top tutan santraforu var, bizim neden yok ?

Fernandao gibi cıkacak oda. Hamza seneye ikisini alıp cift santrafor oynatır. komedi değil mi :D

Üst Alt