STSL 14/15 H:19 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | M.S | 7 Şubat - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:19 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | M.S | 7 Şubat

Buraka karsı özel nefretin varsa orasını bilemem fakat,Burakın son vuruşları kötü filan değil.Emenikeyle mukayese edilmeyecek kadar iyi hemde.Bu macta emenikenin altıpastan komedi bir vurusla kacırdıgı gol pozuzyonunu Burak kesin atardı.Hatta muslera yı koy o bile atardı. Son dakkada sowun 1 metreden dısarı attıgınıda cok rahat atardı.Ben Burakı savunmuyorum fakat ondan daha kötü bir oyuncuyu sırf Burakı karalamak için iyi gibi gösterme olayına karsıyım.Forvet olarak bakarsan Emenikeden daha iyi bir forvet Burak.Bu senede eminim 20 gol un üzerine cıkacaktır.Emenike 3 yılda o sayıya ulaşabilir belki.

Yahu musleranın bile atacağı kaleye bir metre mesafedeki pozisyonu burakın da atacak olması onun gol vuruşunun iyi olduğu anlamına nasıl gelir...İşte kendisinin 1 metreden hatta daha yakından kaçırdıkları.. sadece geçen sene kaçırdıkları ki bu maçların çoğunda da puan kaybettik.https://www.youtube.com/watch?v=MwvfBZMZQTQ Burak bence çok çok kötü bir oyuncu sadece gol vuruşları kötü falan değil demişsin ya sadece bu bile yeterli herhalde...Bu kariyeri boyunca kaçırdıkları da değil ha sadece 1 sezonda kaçırdıkları..Adam sadece o sene en az 15 puana mal oldu tek başına boş kaleye atamadıklarıyla geçen sezon böyle bir adama nasıl gol vuruşu iyi nedir

Ki benim kendisini eleştirdiğim en son nokta kaçırdıkları..Öyle olsa elmanderi yerin dibine sokardık...Senede 12 gol atan elmander bu kadar sevilirken senede 20 neden bu kadar eleştiriliyor acaba?...

Son düzenleme:
Yahu musleranın bile atacağı kaleye bir metre mesafedeki pozisyonu burakın da atacak olması onun gol vuruşunun iyi olduğu anlamına nasıl gelir...İşte kendisinin 1 metreden hatta daha yakından kaçırdıkları.. sadece geçen sene kaçırdıkları ki bu maçların çoğunda da puan kaybettik.https://www.youtube.com/watch?v=MwvfBZMZQTQ Burak bence çok çok kötü bir oyuncu sadece gol vuruşları kötü falan değil demişsin ya sadece bu bile yeterli herhalde...Bu kariyeri boyunca kaçırdıkları da değil ha sadece 1 sezonda kaçırdıkları..Adam sadece o sene en az 15 puana mal oldu tek başına boş kaleye atamadıklarıyla geçen sezon böyle bir adama nasıl gol vuruşu iyi nedir

Ki benim kendisini eleştirdiğim en son nokta kaçırdıkları..Öyle olsa elmanderi yerin dibine sokardık...Senede 12 gol atan elmander bu kadar sevilirken senede 20 neden bu kadar eleştiriliyor acaba?...

Anlatmak istediğimi yine anlamamışsınki.Ben Emenikenin pozizyonunda Muslerayı koy o bile atardı derken emenikenin ne kadar rezalet bir forvet oldugunu anlatmaya calısıyordum. Burakın Cl de 8 gol attıgı sezonda neredeyse tek basına ceyrek finale cıkmamızı sagladı ozaman onunda videolarına bak biraz.Küçük düşünmeyin bu kadar.Gol vurusları efsane demedik bizde ama senın dedıgın kadar rezalet değil.Ben sana emenikenın sowun filan 2 saatlik videosunu yaparım bunun cok daha kotüsünu bos kaleye atamadıkları sürüyle gol var.Onun için komşunun tavugu komsuya kaz görünür hesaplarına girmeyelim boşuna herşey ortada.Burakı kötülemek için Emenike sow gibi oyuncuları yüceltmeyelim.Ha dembaba filan dersen anlarım bak adam çünkü kendini kanıtlamıs çok yetenekli bir forvet.Emenike için antuda neler diyorlar bıraz okumanı tavsiye ederim.

haci osmanoglu 1 puan kapti feneri sampiyonluktan etti butun **************** medyasi ayaklandii .. bunlari gorun GALATASARAYLI kardeslerim MEDYA ne kadar fenerin etkisi altinda oldugunu görun ve anlayin

yerinde olsam Demiroreni / Usluyu oldururum pasa pasa 5 yil yatarim daha ucuz
Bir şey yapamaz ts halkına ihoya müstehak
o kadar hükümete yalakalık yapıyo en üst sınırında üstünde ceza alıyo
aziz posta koyuyo en hafif cezayı alıyo

şimdi telefonla aramak , soyunma odasını basıp hakeme senin o gözünü s... Demekten daha mı ağır bir davranış.
yaptıkları yalakalığın bir faydası yok.

Üst Alt