STSL 14/15 H:20 | Beşiktaş J.K 3-2 Bursaspor | M.S | 15 Şubat - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:20 | Beşiktaş J.K 3-2 Bursaspor | M.S | 15 Şubat

Yoksa siz halen bu şerefsiz kirli ligi izlemek için para mı veriyorsunuz?
Seba sezonu ve yeniden yargılanmadan sonra bizi mi şampiyon yapacaklarına inaniyorsunuz hala?

Ertem Şener @_ertemsener · 11 dk

Demba ba Beşiktaş taraftarını bu gidişle Sultanahmet'e değil Umre'ye kadar götürür
1f60a.png

adi ye bakin hele hic utanma diye birsey yok serefsizde

Ama taraftarımızda bu inanç kaybınında sorumlusu medya ve yöneticilerdir... Medya da Fener-BJK şampiyonluğa gidiyormuş gibi bir hava var. Yöneticilerimizde de olsa da olur olmasa da olur havası var. Hal böyle olunca taraftarda "0" inançla izliyor maçları. Neymiş bizi şampiyon yapmazlarmış, ne yani 19 şampiyonluğumuzda hep bizi şampiyon yapmak istedikleri için mi şampiyon olduk bunu mu demek istiyorsunuz? Biz 2 kere son haftada gitti denilen şampiyonluğu almış takımız kendinize gelin...

Bu ne ya hem büyük şikeciler hem küçük şikeciler son dakikalarda tonlarca Beleş penaltı aldılar bize gelince olan penaltıyıda vermez Alçak hakemler adalet varsa şampiyon biz olmalıyız

Bjk son 12 maçta 11 galibiyet

Fb son 9 maçta 8 galibiyet

Bizim bu serilerle başa çıkmamız mümkün değil. İster hakemle ister şansla olsun bir şekilde bu maçlar kazanılıyor. Ben hayatımda ilk kez böyle bir lig izliyorum. Fb ve bjk maçlarından önce "Acaba?" bile demiyorum, gram heyecanım yok. Lig resmen çöplüğe dönmüş, ne sürpriz oluyor ne bir şey. Hatta fener gol bile yemiyor neredeyse. Büyükler arasında illa birileri sürpriz puan kaybedecekse o da biz oluruz zaten. İpler de bizim elimizde olmadığından rakiplerin kaybetmesine de muhtacız. Bu da gerçekleşmediği için her geçen hafta 3.olacağımız biraz daha kesinlik kazanıyor.

maçı izlemedim ama yorumlardan bjknin gene şerefli:)D) bi galibiyet almış galiba..neyse bu bjknin şampiyon olacağına ihtimal vermiyorum..

İyi attırmış kendini yere.
Yazık günah ya.

O değil bir Gökhan Töre'ye bakıyorum bir de bizim Bruma'ya. Milleti kanat oyuncuları kurtarıyor bizimkilerde daha top süremiyor.

haftalardır kollanan bir BJK var. Seba sezonunun şampiyonu yapacaklar. Biz olamasak BJK şampiyon olsun diyordum ama bunları görünce fikrim değişti. Bunlar şampiyon olacaklarına FB şampiyon olsun. En fazla gelecek yıl da biz dördüncü yıldızı takarız.

hakemlik birsey yok. rize macındada-bursa macındada verilen kararlar doğru.

asıl tartısılması gereken konu anadolu takımlarının bunlara karsı futbol oynamayıp bize karsı aslan kesilmeleri.

bursa bize oynadıgının yarısını oynasa bjk'yi duman ederdi. anadolu takımları bize karsı CL, fb-bjk'ye karsı Ptt 1.Lig modunu benimsiyor..

asıl tartısılması gereken konu anadolu takımlarının bunlara karsı futbol oynamayıp bize karsı aslan kesilmeleri.

bursa bize oynadıgının yarısını oynasa bjk'yi duman ederdi. anadolu takımları bize karsı CL, fb-bjk'ye karsı Ptt 1.Lig modunu benimsiyor..

bu pozisyon penaltıysa fenerin aldığı bütün penaltılar doğru ozaman.

Rakiplerin bize farklı onlara farklı başka oynaması diye birşey yok.

Hep söylüyorum yine söyleyeceğim gibi; biz rakib topu aldığında rakibi bekleyerek karşılıyoruz ve kontra ataklara çok müsait bir savunmamız var. Biz takım savunması yapmıyoruz, rakibe boş alan çok bırakıp oyuna hakim olmalarına müsade ediyoruz. Bizim mücadele eşiğimiz çok düşük. Mücadele etmiyoruz.

Onlar ise tam tersi bunları yaparak rakibin oyununu bozuyor ve oynatmıyorlar. Sen hiç bizim takım olarak pres yaptığımızı, top rakipteyken pas alanlarını kapattığımızı, hızlı hücuma çıkarken topu kaptırdığımızda takım savunması yaparak oyunlarını bozduğumuzu gördün mü?

GT-I9300 Tapatalk

Üst Alt