STSL 14/15 H:20 | Beşiktaş J.K 3-2 Bursaspor | M.S | 15 Şubat - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:20 | Beşiktaş J.K 3-2 Bursaspor | M.S | 15 Şubat

Açıkçası şu 3 takım arasında şampiyonluğu en çok hak eden takım beşiktaş bu sene.Adamlar Türkiye'de yapılmayacak bir şeyi yapmaya çalışıyorlar 3 sezondur.Olcan,g.töre,oğuzhan,franco,kerim frei tarzı adamlarla sürekli üstüne koyarak geliyorlar..Ve bu adamların hemen hepsi Yine Türkiye'de pek alışık olmayacağımız bir şekilde sürekli gelişiyor...Olcan gibi vasat bir adamdan bir şekilde verim alıyorlar.G.töre şu anda ligdeki açık ara en iyi yerli oyuncu oldu.Kerim frei oyuna girdiği hemen her maçta katkı yaptı.""Bu kadronun temellerinin atıldığı ilk sezon olan 2012-2013 sezonunda biz çeyrek finalde real madride elenirken onlar ligi 3.sırada bitirdiler ama pes etmeyip aynı proje üzerinde devam ettiler,biz ise değişmesi gereken yerli kadroyu değiştirmeyip hala medet ummaya devam ediyoruz.Maalesef bu sene şampiyon olurlarsa bir şekilde hele bu kadro yapımızla önümüzdeki senelerde çok zorlanacağız beşiktaşa karşı.Üstüne stadlarının da seneye biteceğini düşünürsek işimiz çok zor olacak.Bu sene de şampiyon olamazlarsa panikleyip dağılabilirler o yüzden bu sene çok kritik.
Olcan bizde, nami diger göbekli...

bilic harika bir derbi kazandık demiştir. doğru da demiştir.

çok yırttılar bi taraflarını liverpool dozer gibi geçmezse iyi.

H. ünsal tinercileri ölümüne savunuyor. Trtspor'da. Gerçi digerleride peşinden gidiyor. Penaltiya üflesen bile penalti diyor oguz. Bu nasil mantik.

H. ünsal tinercileri ölümüne savunuyor. Trtspor'da. Gerçi digerleride peşinden gidiyor. Penaltiya üflesen bile penalti diyor oguz. Bu nasil mantik.

Erman hoca gittikten sonra artık bu kanalı da izlemiyorum. Şimdi akşamki şerefsizlerin programının reklamını da yapılır forumda ve ben şimdiden biliyorum penaltı için ne diyeceklerini ;)
Bu programı ve acun'un nihat doğan gibi adamın yarıştığı sözde yarışmasını da birçok taraftarımız izlerler şimdi.

Eve yeni geldim ve penaltı pozisyonunu yeni gördüm.Penaltı pozisyonu diyorum bak idare edin.Defalarca izleyin bu pozisyonu yıllar boyunca bu kadar komik penaltı karar az görülür.Kerim'in kendini attığı pozisyona sarı kart çıkması gerekirken penaltı+kırmızı kart vermek harbiden ya kör olmayı gerektirir yada artniyetli olmayı.Rakiplerimizden biri her hafta bi komik penaltı kazanmazsa olmayacak galiba sezon sonuna kadar.Devam bu komediye.

Bjk taraftarından nefret ediyorum devamlı mağdur edebiyatındalar ama onlara olunca hiç sesleri çıkmıyor...En azından fenerliler çatlayın matlayın diyorlar adamlar farkında kayırıldıklarının bu şe..sizler kabul de etmiyor şu pozisyonda ne var net penaltı diyenleri duydum yahu..

Penaltı pozisyonuna kesin penaltı diyende,kesin penaltı değil diyen içinde objektif yorum yapıyor denilemez. Pozisyon tipik bir hakemin takdir hakkının kullanıldığı pozisyon. Hakem penaltıyı vermese akşam burada penaltı değil diyen bir çok kişi "verse kimse birşey diyemez" diyeceklerdi. En güzelini Bilic söyledi bence, aleyhime verilse mutlu olmam diyerek

Sent from my iPhone using Tapatalk

penaltı pozisyonuna kesin penaltı diyende,kesin penaltı değil diyen içinde objektif yorum yapıyor denilemez. Pozisyon tipik bir hakemin takdir hakkının kullanıldığı pozisyon. Hakem penaltıyı vermese akşam burada penaltı değil diyen bir çok kişi "verse kimse birşey diyemez" diyeceklerdi. En güzelini bilic söyledi bence, aleyhime verilse mutlu olmam diyerek

sent from my iphone using tapatalk

:d :d

Üst Alt