STSL 14/15 H:20 | Galatasaray 3-1 Balıkesirspor | M.S | 16 Şubat - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:20 | Galatasaray 3-1 Balıkesirspor | M.S | 16 Şubat

Oyuncuların rehavetini anlıyorum ama zaten ortasaha direncimiz düşmüş durumdayken Melo'nun yerine Yekta'yı alsana hoca Umut ne alaka ya çok oyuna almak istiyorsan Burak'ı çıkarır alırsın Burak,Sneijder,Bruma geri dönmüyor zaten birde Umut ve Emre'yi aldın top bir o kaleye gitti bir bu kaleye rolantiye alıp 4-5 atacağımız maçta gereksiz yorulduk

Bizim defans süzgeç gibi. her türlü arkaya adam kaçiriyor. Buna nasil önlem alinmiyor. Yapişsana adamlara böyle rahat nasil döndürüyorlar. Bunlara videoyu döve döve gösterecen. Böyle basit şeyleri beceremeyenler şampiyon olsa ne olur.

Zeka ürünü oyuncu degisikliklerinden sonra Balikesir kontra atak üstüne kontra atak yakaladi ve 2.yari bir sürü pozisyona girdi. Hamza hoca oyuncu degisikliklerinden cok cok zayif. Melo yerine Yekta veya Hamit girecegine Emre Colak gibi savunmasi cok zayif bir futbolcu girdi. Yasin Öztekin iyi oynarken forvete Umut gibi forvet bozuntusu birini koymak cok sacma. Herhangi bir gorili forvete koysan daha fazla katki verir.
Yekta kadroda yoktu sanirim Umutun girmesi falan cok sacmaydi

2.yarıdaki laubali futbol hiç hoşuma gitmedi.Hamza 45 dakka uyarmadı takımı.Tarık 3.ligde bir takımda bile oynamaz.Koray günter çok hantal bir oyuncu.Sabri ve Hakan balta oynamalı defansta.Olcan savunmada tellesten kötü değil hucumda ise kesinlikle daha iyi.Bruma dan bir cacık olmayacagı yavas yavas belli oluyor.Burak ve wesley maçın iyilerindendi.

15 dakika futbol oynadik 3 gol attik, macin özeti budur. hamza hoca dahil herkes cok labuali davrandi ikinci yari 8-9 tane atabilirdik isteseydik.

isteseydik misteseydik yok.
son dönemece girdik ligde ve iyi oynamıyoruz ite kaka gitmez bu lig. birde rakipler hakem desteğindeyse

asılmadık diyorlar son bölümde macın. ama ne pozisyonlar verdik ayıptır.defans berbat bu belli
benim umudum yok açıkcası. bir hırs azim göremedim..
sen oyna oyununu. afta içi cl macın yok ki. neyi bırakıyon
bıraksanda böyle mi olmalı. adamlar biraz becerikli olsa daha gol atacaklar bize.
ilk yarı ne güzel mutluydum.

Ya arkadaş 2. yarıdaki futbol resmen çıldırttı beni..Bir takım bu kadar laubali olmaz! 1 gol daha yesek son dakikalar eziyet olacaktı hem de böylesine kolay bir maçta.Şöyle maçlarda 5-6 yapıp vurup geçmeyi beceremiyoruz hemen rölanti.Gerçi Melo ve Yasin'in çıkışından sonra takım fiziksel olarakta çöktü resmen bunun etkisi de var.

ya benim anlamadığım 30 dakika top oynayıp sonra yatmak da ne. Bu soğukta gelen taraftarı hiç düşünmüyorlar mı. oyna aynı ciddiyette 15 tane at. sen acıyıp atmıyorsun rakip haldır haldır saldırıyor. Hamza hocanın bu yönünü sevmedim. Bence rakibi rencide etmemek için böyle yapıldı. Yoksa balçova maçını geçecek bir maçtı.

Gelecek karanlık. Bu topçularla şampiyonluk çok zor.

10 kişi kalmış, düşmesi muhtemel bir takımdan bile koca 45 dakika baskı yiyoruz.

GT-I9300 Tapatalk

Son düzenleme:
Takım b*k gibi. Her geçen maç daha da berbat oynuyoruz. Konya ve Balıkesir gibi 2 tane keko takıma ekstra goller atarak kazanabildik. Başka da hiçbir şey yapmadık. Hele 2.yarılar tam facia.

Üst Alt