STSL 14/15 H:20 | Galatasaray 3-1 Balıkesirspor | M.S | 16 Şubat - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:20 | Galatasaray 3-1 Balıkesirspor | M.S | 16 Şubat

Sivas Kadrosu:

__________Muslera
Sabri __Koray Chedjou__ Telles
_________Melo Selçuk
Yasin ____Sneijder____ Emre
___________Burak

*Sivas Deplasmanda Bek olarak Telles oynamalı.

*Kötü performans gösteren Tarık'ın yerine "Sabri Alves" dahil olur

*Malesef kötü oynayan Bruma 'nın yerine daha formda olan ve orta saha ya daha çok direnç katan Emre girmeli.

*Yasin mutlaka oynamalı...çok formda ve Sneijder&Burak ikili ile iyi anlaşıyor

Son düzenleme:
B9_gnATCAAAle-a.jpg

Gollük pası gören yabancı maçı 9-0 bitti sanar.

Hamza Hamzaoğlu: 3-1 oluncaya kadar her şey iyiydi. Sonrasında oyundan koptuk. Ondan sonra da oyunun tadı kaçtı işin doğrusu.

mac sen umut'u aldiktan sonra bitti. 3-1 alakasi yoktu hocaaa

Hamza Hamzaoğlu: Rakibimize verdiğimiz pozisyonlar, biraz daha gevşeyince neler olduğunu gördük. Bu maç için iyi oldu.

Hamza Hamzaoğlu: Bazı yerlerde çok fazla oyalandık. Direkt olarak kaleye gitmeliyiz.

Hamza Hamzaoğlu: Melo'nun ayak bileği ve belinde problem var. Doktorlarımız gerekli tedaviyi yapacak.

Hamza Hamzaoğlu: 3-1 oluncaya kadar her şey iyiydi. Sonrasında oyundan koptuk. Ondan sonra da oyunun tadı kaçtı işin doğrusu.

mac sen umut'u aldiktan sonra bitti. 3-1 alakasi yoktu hocaaa

Hamza Hamzaoğlu: Bazı yerlerde çok fazla oyalandık. Direkt olarak kaleye gitmeliyiz.

Şey gibi olmuş. Hani bir zamanlar bir Milli Eğitim Bakanının " Şu okullar olmasa milli eğitimi çok güzel yönetirim" demesi gibi...

Hoca 3-1 olması için elinden geleni yapan sensin. Hem de 10 kişilik takıma yaptırdın bunu.

Seneye kesinlikle okkalı bir yabancı hoca gelmeli. Öyle iyi yerli bilmem ne hikaye. Geçicen. Tabi yönetim gerçekten iyi bir Galatasaray istiyorsa.
Yok bizim amacımız zaten top çevirmek zaman geçirmek diyorlarsa getirirler yine bir tane biatçı hoca. Biz de artık hastalıklardan hastalık beğeniriz.

3-1 oluncaya kadar herşey nasıl iyiydi hoca maçıda izlemiyor galiba. 3-0dan sonra gol yiyeceğimiz belliydi. 1 olmadı 2 olmadı 3.ye yedik.

ilginç birşey var Galatasarayın instagram sayfasında maçtan önce sırasıyla chedjou (Instagram) , sneijder , burak (Instagram) resimleri paylaşıldı istatistikleriyle beraber,

sonra bu üç isim gol attı sırası bile tuttu.

sneijderin fotoğrafını kaldırdılar sonra ama.

Skor 3-0 olduktan sonra yürüyerek oynamanın hiçbir açıklaması yok bana göre. Kupa maçımız var kendimizi zorlamak istemedik deyin de tam olsun. Başta Selçuk olmak üzere birçok oyuncu ciddiyetsizce oyunu golün habercisiydi zaten. Öncelikle bunu düzeltmemiz lazım.

2 penaltımız da verilse 5ti işte maç. Tepki vermek için canımızın yanmasını beklememek lazım. Dün puan kaybetsek bunun hesabını kim verecekti?

Takımın rüzgarı bulunca şahane oynamasını çok seviyorum. Ama sonradan geriye çekilmesine bir türlü alışamadım.
Galatasaray dediğin buldu mu atacak.
Balçova maçından sonra birileri kulak çekti diye düşünüyorum. Çünkü farka gideceğimiz maçlarda bilhassa duruluyor gibiyiz.

Takımın rüzgarı bulunca şahane oynamasını çok seviyorum. Ama sonradan geriye çekilmesine bir türlü alışamadım.
Galatasaray dediğin buldu mu atacak.
Balçova maçından sonra birileri kulak çekti diye düşünüyorum. Çünkü farka gideceğimiz maçlarda bilhassa duruluyor gibiyiz.
Son 3 sezondur bu şekilde oynuyoruz. Katılıyorum size. Önce bu takımın kendisine, sonra taraftara ve son olarak da diğer futbol izleyicilerine saygısızlıkdır. İş ahlâkı çerçevesinde de değerlendirmek lazım.

GT-I9300 Tapatalk

Üst Alt