STSL 14/15 H:21 | Sivasspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Şubat - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:21 | Sivasspor 2-3 Galatasaray | MS | 21 Şubat

Hamza hoca geldiğinden beri müthiş bir puan başarısı yakaladı ama FB gerek hakemlerle gerek rakip kalecilerle güle oynaya kazandığı için onun başarısı göze görünmüyor. Bu süreçte adil bir ligde FB 3-4 kere takılırdı biz de enaz 3-5 fuan farkla önde olurduk,

Prandelli ile kaybettigimiz o gereksiz maclari da unutmamak lazim tabi, Balikesir,Basaksehir ve Trabzon maclari cok gereksiz puan kayiplariydi hele hele Balikesir.

Daha önce beklediğim ve belirttiğim gibi bir maç oldu. Sivasspor'un savunma zaafları çok bariz. Geçen hafta konyanın bulduğu pozisyonların yarısını bulsak bu iş biter demiştim. Buldukta pozisyonları. Neredeyse istisnasız araya atılan ve orta gelen her top pozisyon oldu. Biraz becerikli olsaydık maç çok daha farklı biterdi. 4-5 rahat olurdu. Kendi işimizi kendimiz sıkıntıya sokuyoruz.

Haftaya Erciyes maçı için 3, Sonraki hafta derbi maçı için 0 puan daha ekleyelim puan durumuna. Beşiktaş da derbi haftası Sivasta takılacak bana göre. (Tabi yarın takılmazsa)

Abartmıyorum bu koray elimizdeki en berbat stoper. Bugun mal mal defans arkasına attğı topları eziyet içinde izledim. Son 2-3 maçtır bam güm oynuyor vuruyor ileri. Servetle gökhan zan da böyleydi. Stoperde chedjou ve hakan balta nın oynaması taraftarıyım

Şampiyonluk son haftaya kalırsa fener başakşehirle yapıyor. Kesin verirler maçı demedi demeyin

Arkadas ne kadar pis bir düzen var. Sike ile adi gecen her adam ömür boyu men yemesi gerekirken hepsi eski pozisyonlarina döndü. Bugün Mecnun Otyakmaz,Ibrahim Akin. Sonra bu IBB de Azizin kankalarindan Göksel Gümüsdag.

Ne yalan söyleyim son haftalara Fenere ile ayni puanda girersek sansimiz yok, cünkü her maci bagliyor serefsizler. Mutlaka önlerinde girmeliyiz son 3-4 haftaya, yoksa ben sansimizi düsük görüyorum.

Adamlar sikenin profesörü oldu, eh cezasi da yok. Yap babam yapabildigin kadar.

B-ZKNpKIMAAh0qZ.jpg

olcan tellese göre solbek de daha iyi. bi adama kafayı taktınız mı ağzıyla kuş tutsa yaranamıyor bazılarına. tamam bu sene çok kötüydü ama son bi kaç maçtır solbekde gayet iyi.her maç en az 2-3 defa tehlikeli pozisyona giriyor çizgiye inerek

Olcan Sol bekte Tellesden daha iyi
Tellesde kanatda Olcandan

Ne anladim bu isten... :D

Bugün koray iyi değildi bence.

Bruma eh fena değildi , yine risk almadı al gülüm ver gülüm..

Sabri ve ched iyiydi.Olcan çok azimliydi, Burak'ı da çok beğendim.

Hamza hoca bu takıma disiplin aşımalı. Çok kolay konsantrasyon kaybı yaşıyoruz. Öne geçtiğimizde geriye çekilmemize rağmen rakiplerimiz çok fazla pozisyona giriyor. Takım savunması diye birşey yok hale. Orta sahamız gereken sertliği gösterimiyor. Orta saha dediğin gerektiğinde öne doğru baskı yapmalı.

Hamza hoca bu takıma disiplin aşımalı. Çok kolay konsantrasyon kaybı yaşıyoruz. Öne geçtiğimizde geriye çekilmemize rağmen rakiplerimiz çok fazla pozisyona giriyor. Takım savunması diye birşey yok hale. Orta sahamız gereken sertliği gösterimiyor. Orta saha dediğin gerektiğinde öne doğru baskı yapmalı.

ortasahanın yaşları olmuş 30-32 civarları çok net görünüyor bu özellikle 2.yarılarda melo selçuk

bu takıma bunların genc versiyonu bir göbek oyuncusu mutlaka lazım forvetten bile önemli

yoksa seneye avrupada yine çok söveriz.

ortasahanın yaşları olmuş 30-32 civarları çok net görünüyor bu özellikle 2.yarılarda melo selçuk

bu takıma bunların genc versiyonu bir göbek oyuncusu mutlaka lazım forvetten bile önemli

yoksa seneye avrupada yine çok söveriz.
Sadece yaş meselesi değil. Taktiksel anlamda çok fazla yanlışımız var. Böyle savunma yapılmaz. Atletico bugün 30 dakikada 3-0 yaptı ofansif anlamda fazla efor sarf etmedi maçın kalan bölümlerinde ama defansif anlamda ciddiyetini korudu. Bizim takım daha fazla yardımlaşmalı ve koşmalı. Oyuncularımız yeterince baskı kurmuyor.

Üst Alt