STSL 14/15 H:22 | Beşiktaş 2-2 Balıkesirspor | M.S | 1 Mart - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:22 | Beşiktaş 2-2 Balıkesirspor | M.S | 1 Mart

Averaj konusulmasi icin Puanlar esit olacak
Yani biz kaybedersek en iyi 1 farkla, bjk kazanirsa en iyi 1 farkla averajlar da esit oluyor
Biz kazanalim en iyisi averaj hesabi cok zor olacak :)
Doğru renktaş ben iki maçı da1 farkla düşündüm bizim gol sayısı da fazla ya. Ama kadıköyde yenilmeyip bu hesapları yapmak zorunda kalmayacağız inşallah

Biz 2000 veya diğer Avrupada başarıdan başarıya koştuğumuz dönemlerde ligde kötü sonuç aldığımızda medya " Eee ligde de kazanacaksın.
Yok öyle . Avrupada kazan ligde mağlup oluyorsan büyük değilsin" vs diyordu.

Şimdi Galatasaray dışında biri Avrupada başarılı olunca utanmasalar çıkıp " Yeaa bejekeyi direkt şampiyon ilan etmeleri lazım" diyecekler...
Hem de bunu öyle şampiyonluk çeyrek final yarı finalde değil; tur atlayınca bile diyecekler...

Tabi uefada ilk 16'ya basari dersek renktas
Adamlar bunu bile sokaklarda kutladi ya ;)

Balıkesir hücumda son pasları iyi yapabilse bugün yenerdi. Adamlar 4'e 2 yakaladılar yine de düzgün pas atamadılar.
Tahmin ettiğim pozisyonu diyorsan o pozisyonda çıldırdım resmen :red: O pası atabilecek kadar rahattı atmadılar atsalar karşı karşıya gole gidecek... Hadi onu geçtim top oradan döndü 3 futbolcu ofsayt pozisyonunda kaldı bir de öyle bakıyorlar en ufak bir tepki yok ofsayttan kaçayım falan yok nasıl iş anlamadım :asd22:

812b6574ef0193a4a2ec1d6422c90db3.jpg

Hala gülüyorum ya. Iki gündür gulmekten ölücem. Dün mehmet topalin takımı hücuma cikarmaya calismasina yarilmistim, bugün de kerim firayin müthiş futboluna. Auahauhahahahaha. Bu arada sosa da büyük topçu. Huhubhauahahhana

şikebahçe ve bejeke başkanları ortak bir açıklama yapıp haftaya futbolcuların sahaya çıkarken KANATLI HAYVAN KATLİAMINA SON​ yazılı ortak pankartla çıkacaklarını açıkladılar.

Bu ekstra puan kayiplari tabiki bizim avantajimiz oldu. Akhisar, Balikesir gibi maclarda Fb ve Bjk´nin puan kaybedecegini kimse düsünmüyordu. En kötü senaryoda bile Kadiköy deplasmanini lider gecmis oluruz ki, bu cok önemli. En kötü senaryoda bile (Allah korusun). Kazanirsak zaten ciddi anlamda cok büyük avantaj yakalamis oluruz. Umarim oyuncular bunun farkinda olur ve artik Kadiköy´de kazanirlar.

Onun disinda Besiktas´in daha Fenerbahce, Trabzonspor ve Galatasaray deplasmanlari var. Digerlerini saymadim daha.

Gercekten su anda hersey olumlu. Hersey bizim elimizde. Umarim cökmeyiz.

Biliç in maçın uzatmalara ve olası penaltılara kalmasını beklediğinden dolayı hâla kendine ayrılan çizgide durduğu haberi radyo spordan alt yazı olarak geçiyor.

İçerdeki ts maçı ankarada gençler maçı ilk yarıdaki balıkesir gibi yoksa iyiyiz maşallah ama yeneceğimiz maçlardı :)

balikesir maci haric ola bilir puan kayiplari ama sonucda.

ankarada devamli zorlaniyoruz zaten. trabzonda trabzon öyle veya böyle . ola bilir. onun yerine es es i yendik eskisehirde . avni akerdde yenmemiz gerekir ama.

1.
Mac dan önce kim bilebilirdi ki ..Balikesir 3Puani alamadigiicin üzüleceni... Franco orda o hareketi yapmasa GOL olurdu..veya ondan sonraki duran toptan direge carpan top.
Yinede Cokca sevinebiliriz... Rakip Balikesirspor ve BJK evinde oynuyor... Beraberlik cok iyi bi sonuc oldu.

2.
Hani komik bi calisma vardi... Ilk haftlarada "BU BJK KESIN SAMPIYON OLUR" ... ve sezon illerledikce... "OLSUN SEREFLI IKINCILIK BIZE YAKISIR vs... ve bjk gazi Biter" ... iste bu komik calimsa/resim YINE hakli cikiyor... bjk iyi basliyor ama "kücük takimi oludugu icin" ve "kadro derinliginde" problem yasadi icin Sezonda Sonunu getiremiyor"

3.
şampiyonluk yakın meşaleyi yakın

pankart.jpg

OLEYYYYY :)

https://www.youtube.com/watch?v=ZPul6fRKaRc

Bu ekstra puan kayiplari tabiki bizim avantajimiz oldu. Akhisar, Balikesir gibi maclarda Fb ve Bjk´nin puan kaybedecegini kimse düsünmüyordu. En kötü senaryoda bile Kadiköy deplasmanini lider gecmis oluruz ki, bu cok önemli. En kötü senaryoda bile (Allah korusun). Kazanirsak zaten ciddi anlamda cok büyük avantaj yakalamis oluruz. Umarim oyuncular bunun farkinda olur ve artik Kadiköy´de kazanirlar.

Onun disinda Besiktas´in daha Fenerbahce, Trabzonspor ve Galatasaray deplasmanlari var. Digerlerini saymadim daha.

Gercekten su anda hersey olumlu. Hersey bizim elimizde. Umarim cökmeyiz.

haftaya yenersek 100de99.9999999% mesaleri yakmaya baslayalim simdiden bence :)

7 puan fark kapanmaz . mucize olur biraz

Üst Alt