STSL 14/15 H:23 | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | MS | 8 Mart - Sayfa 190 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:23 | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | MS | 8 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla kusura bakmayın muslera gözümden çok düştü kapattığı köşeden gol yedirdi.muslera bizi vezirde eder böyle rezilde ama volkan demirel gorili baya iyi kabul edelim bizde olsa çok farklı olurdu adam ne toplar çıkarıyo bizimki armut topluyo büyük kaleciler büyük maçlarda belli olur illa şampiyonlar ligi olması lazım değil bana kalırsa en önemli maçlarımızdan biriydi ama şu an seri yapmamız şartoğlu şart her maçı kazanmak gerekiyor

ironi varsa anlamadım ama muslera gayet ıyı mac cıkardı..sow un o topu cıkaracak kalecı cok az kuty ın pozısyonda sektırse onunde 2 fenerlı var.

Önemli bir maçı lider olarak atlattık, şuan 4-5 puan geriye de düşebilirdik. Şampiyonluk yolunda önümüze bakmalıyız.

Şikeciler hava toplarının %77 biz %29 kazanmışız en çok hava topu kazanan oyuncu Kuyt. Olcan'ın sol bek olarak oynamasının doğru olmadığını bir kez daha gösteriyor.
Pas yüzdemiz %71 şikecilerin %77.

takımın toparlanması lazım bu yenilgi moral olarak çökertti bizi ki başakşehirle oynayacaz bence fenerden daha zor maç. başkşehire puan verirsek bu iş yatar

Bu maçta melonu yokluğunu hissetik yediğimiz goldede musleranin hatası yok sabri nerde ben anlamadım çok basit bir gol yedik eğer o golü yemeseydik şikeciler çözülmüştü orta sahayi ele geçirmiştik ama sabri ilerde ne halt ediyordu ben anlamış değilim topu sol tarafta başladılardi

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu maçta melonu yokluğunu hissetik yediğimiz goldede musleranin hatası yok sabri nerde ben anlamadım çok basit bir gol yedik eğer o golü yemeseydik şikeciler çözülmüştü orta sahayi ele geçirmiştik ama sabri ilerde ne halt ediyordu ben anlamış değilim

Moderatör tarafında düzenlendi:
bizde tek hava topu kazanan Chedjou vardi. Birazda hakan balta iyiydi bu konuda. Keske cikmasaydi oyundan
Koray'ın 2 hava topu var. Balta'nın 0. Ben Balta'nın kariyerinde hava topu kazandığını pek hatırlamıyorum. Burak ve Umut kız gibiler zaten hava toplarında. Burak neredeyse hiç sıçramaz. Stoper alırken boyu en az 1.87 olması lazım.

Şimdi biri der Ramos'un boyu fazla uzun değil çok hava topu alıyor. Her stoper Ramos gibi sıçramıyor.

Şikeciler hava toplarının %77 biz %29 kazanmışız en çok hava topu kazanan oyuncu Kuyt. Olcan'ın sol bek olarak oynamasının doğru olmadığını bir kez daha gösteriyor.
Pas yüzdemiz %71 şikecilerin %77.

Onu da anlamıyorum.
Misal Burak. Top havadan geliyor...burak daiyor vücutunu arkasındaki oyuncu ya (çoğu zaman stoper) ...ve arkasındaki oyuncu hopluyor ve hava düellosunu 99% kazanıyor.

Bizimkiler bildin sıplamiyorlar.
Sadece Burak değil ... çoğu oyuncumuz.

Bizimkilerin hava topuna çıkacakmış gibi yapıp zıplamayışına uyuz oluyorum.Özellikle Selçuk ve Burak bunu çok yapıyor.Bari rakibin kafayı atacağı yerleri tutun.

Yalnız sene sonunda iş ikili averaja kalırsa yazık olur.Son dakikada çıkan topu vermişti.Bu arada deplasmanda atılan gol x2 değilmiş.Yani eşitlik olursa önce gol toplamına sonra genel averaja bakılıyormuş.

11042996_699968256780935_2022756189043934513_n.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt