STSL 14/15 H:23 | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | MS | 8 Mart - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:23 | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | MS | 8 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşım öyle veya böyle zorlu bir deplasmana gitmişsin, ilk 20 dk baskıyı aşarsak puan alırız gibi düşüncelere girmişsin, dk olmuş 80 ve sen hala 0-0 ı öyle veya böyle koruyabilmişsin, artık son 10 dakka galibiyeti kovalamak risk almak yerine skoru korumayı ilk plana alacaksın, 4 puanlık fark bizim için çok ama çok önemliydi, dk 75-80 gibi yapılacak en güzel iş en arka 4lüyü daha fazla ileri çıkarıp risk almamak, arka dörtlü yerinde kalmalıydı ve bunun için de umutun yerine bruma veya emre girmeliydi sağ kanata, o zaman sabri isimli arkadaş ileri çıkmak zorunda kalmazdı ve o bölge boş kalmazdı, kuyt dallaması da o şutu çekemezdi.

Zaten dürüst olmak gerekirse ilk 20 dakka 2 net pozisyonumuz var ama sonrasında oyunda yokuz, şikeciler daha ii oynadı son 60-70 dk, hazır 10 dk kalmışken ne yapıp edip 0-0 ı korumalıydık, hamza hoca yasin dışında hiç hamle yapmadı ve sadece seyretti, kalkmış emreyi golden sonra son 3 dk alıyor, iş mi bu şimdi?

Kusura bakmayin ama dun cikan 11imizde bence Sneijder ve Muslera haric bir tane oyuncu fenerde 11 oynayamaz. Ki sneijder ve muslera dahi dun iyi oynamadi. Nasil kazanacaksin ondan sonra maci?

Ben cok ciddi kadro kalitesi farki oldugunu dusunuyorum. fener yanlis oynatiliyor ona ragmen bizi 30 dk. kendi ceza sahamizdan cikartmadi.

Biz bu macta kadro zafiyeti olan hem de yanlis oynatilan taraf olduk. Sonra galibiyet beklemek cok gercekci olmuyor. Ne zamanki oraya gercekten savunmada ve hucumda oturmus kaliteli oyunculardan olusan bir kadroyla gidersin o zaman feneri darmaduman edersin. Bu 16 yilin en az 10 unda cok bariz ustun kadrolarla oynadi sikeciler.

Ched'in hakkını yemeyelim.
Sabri arkada sanıyordu yoksa maç boyunca en iyi oyuncumuzdu. Ched olmasa 4-5 olabilirdi.

Bu maçta sadece üç puan ve avantajımızı kaybettik olabilir dünyanın sonu değil ancak benim canımı yakan kendi ayağımıza sıkmamız keşke kendi oyunumuzu oynayıp ne olacağını görseydik.Eğer o şartlar altında da kaybetseydik üzülmezdim,takımın kapasitesi bu kadar ve biz elimizden geleni yaptık sağlık olsun derdim,hoca korktu olmayacak işler yaptı sadece onları savunmak adına ezildik bu rahatsız edici.

--------------------------Muslera-----------------------

Transfer--------Chedjou--------Transfer----Transfer---

-----------------Transfer--------Transfer----------------

Bruma------------------Sneijder----------------Transfer--

--------------------------Transfer--------------------------

Seneye böyle kadro olmazsa bir halt olmaz.

Muslera

XXXX - Terry - Chedjou - Telles

Mbia - Nainggolan

Milner - Sneijder - Bruma

Luiz Adriano

Bi gercek var, Burak Umut ve digerleri (Wesley haric) yüzde yüz lük pozisyonlarda bile gol atamiyorlar, Kafagoleri zaten Chedjou sayesinden geliyor. Bire bir de zorlaniyoruz. Wesley olmasa, jeneriklik filan gol görmicez, cünkü ne kimse sut atabiliyor, ne baska bisey, Kartal bey de aptal degil, tabiki Wesleyi kitledi üc adamla hep markaj altindaydi, ki bizim TD ki td degil bana göre, buna engel bulmaliydi, git ya umutu oynatacagina dzemaili oynat, yada kanat koy. Burak ile Umut zaten her kale sutun da (muslera nin) yanya sag köseye yakinlardi, bi top kazandiklarini da görmedim, ki bu cok ilginc

O kadar transfer yapmişken bari Bruma'nın yerine de birisini alsaydın. O da bizde oynayacak seviyede değil.

valla kusura bakmayın muslera gözümden çok düştü kapattığı köşeden gol yedirdi.muslera bizi vezirde eder böyle rezilde ama volkan demirel gorili baya iyi kabul edelim bizde olsa çok farklı olurdu adam ne toplar çıkarıyo bizimki armut topluyo büyük kaleciler büyük maçlarda belli olur illa şampiyonlar ligi olması lazım değil bana kalırsa en önemli maçlarımızdan biriydi ama şu an seri yapmamız şartoğlu şart her maçı kazanmak gerekiyor

valla kusura bakmayın muslera gözümden çok düştü kapattığı köşeden gol yedirdi.muslera bizi vezirde eder böyle rezilde ama volkan demirel gorili baya iyi kabul edelim bizde olsa çok farklı olurdu adam ne toplar çıkarıyo bizimki armut topluyo büyük kaleciler büyük maçlarda belli olur illa şampiyonlar ligi olması lazım değil bana kalırsa en önemli maçlarımızdan biriydi ama şu an seri yapmamız şartoğlu şart her maçı kazanmak gerekiyor

Muslera iyiydi, saçmalamayin.

Emenike'nin gol atmasina engel olmustu.

Büyük maçlara gelince Volkan sinir ve hirsdan dolayi Derbilerde iyi oynadigini düsünüyorum

diger maçlarda rezalet

Evet musleranın hatası varda adam bizi fener maçlarında çok kurtardı olur böyle şeyler. Ayrıca pozisyonda cheodju da muslerayı biraz da olsa yanıltıyor.

Yılın tespiti.

Allah bize o günleri göstermesin.
Git ayı'nın takımını tut o zaman, nasıl goller yediğini fark edersin belki o zaman. ;)

Schalke macinda topun üstünden atlamasi, milli maclar, kendi taraftari volkan ucsan saclarin bozulu mu laflari filan yani bizim taraftar da yilda bi fener maci izliyor oda hep iyi oynamasi bize denk geliyor diye, kaleci yerine koyuyorlar, sonrada bizim kaleciye laf atiyorlar, sanki kalede zapata var, ki onlari hak ediyoruz, wesleye laf atan lar bile basladi

Her hoca korkuyor. Her yeni gelen hocaya vay 13 yıldır yenemiyoz 14 yıldır 15 yıldırvs vs diye diye kötü kalpli cadı kara şövalye efsaneleri anlatıla anlatıla başımoızdaki her hoca oraya gidince korkuyo..Sürekli bi takımı taktiği değiştirme çabası herkesde bi korku sağı umutla kapatıyım solu tellesle kapatıyım ön liberoyu stopere yaslıyım tecrübeli adam oynasın formda da olsa genç adamın maçı değil vs vs birsürü saçma sapan korkakca düşünce.. Sonrası hüsran. Sen 51 puanı Umutu sağda oynatarakmı aldın Sneijderin en iyi anlaşıp rakibi sağını dağıtan Yasini niye çıkarırsın takımdan Bruma nerde Çolak nerde... Yok bu korkutulan hocalarla olmaz olmayacakta.. Keşke geçen haftaki kadroyla çıkığp 3 yeseydin...Korkmasaydın olmadı hoca olmadı..Bruma ya Çolak a Yasine aşıladın zaten biz korkuyoz onlardan ben sizlere güvenmiyom çocuklar fikrini... Belediye maçına hadi yasin hadi Bruma diyeceksin bizde kral Hoca diyecez

Muslera

XXXX - Terry - Chedjou - Telles

Mbia - Nainggolan

Milner - Sneijder - Bruma

Luiz Adriano

Luiz Adriano'nun Burak'tan farkı yok hocam. Cok kötü bir tercih olur. Adebayor icin zorlamalıyız. Hatta Gignac bile daha iyi tercih olur.

Milner mükemmel olur ama bizi tercih etmesi cok zor. Sol kanatta sözlesmesi bitecek bir B.Ruiz'de cok is yapar.

Sağ beke gene sözlesmesi bitecek Milanlı Abate cok iyi gider.

Terry gene zor bir transfer. Alternatif olarak Tothnam'lı Kaboul, defansa müthis sertlik katar.

abartmaya gerek yok bence, ilk kez yenilmiyoruz orda. Önemli olan kalan maçlarımız. Adam gibi oynayıp şampiyon olalım. kim takar kadıköyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt