STSL 14/15 H:24 | Beşiktaş J.K 5-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | 15 Mart - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:24 | Beşiktaş J.K 5-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | 15 Mart

Dunku macin skorunun etkisi gecmemisti. Simdi bunlar yendi aksamda fener yener aci daha buyuk hale gelir

Hala inanamiyorum aklima geldikce kuduruyorum. Nasil 2-0 dan verirsiniz maci hay arkadas ya

Sözün bittiği yerdeyiz... Adamlar avrupa ligi yüzünden 3-4 günde bir maç yapıyorlar Ama öyle yada böyle alıyorlar maçı. Demek bizde avrupada olsaydık şuan ligde 4. Sıradaydık. Oyuncularımız kız gibi kırılgan.

Herkes Hh'na kızıyor(haklı olarak) ama eğer sadece Yasin çıktı diye bir takım dağılıyorsa , tamamen oyuncuların suçudur. Karaktersiz herifler.

Valla kardes malesef basaksehir maci sampiyonlugu verdigimiz mactir
Tamamen hoca ve oyuncularin salakligidir

Bende aynen böyle düsünüyorum, inan derbi maglubiyeti bu kadar koymadi.

Isin bir diger boyutu da, fbli is arkadasima bi de hava atiyordum, derbi maglubiyetindem sonra, fazla kasmayin sampiyon belli, ikinci olmaya bakin diye.

Yarin yine kafami ütüler 3. olduk diye... :S

Sözün bittiği yerdeyiz... Adamlar avrupa ligi yüzünden 3-4 günde bir maç yapıyorlar Ama öyle yada böyle alıyorlar maçı. Demek bizde avrupada olsaydık şuan ligde 4. Sıradaydık. Oyuncularımız kız gibi kırılgan.

Herkes Hh'na kızıyor(haklı olarak) ama eğer sadece Yasin çıktı diye bir takım dağılıyorsa , tamamen oyuncuların suçudur. Karaktersiz herifler.

Aynen oyle cok kirilganlar
Ama oyunculr kadar hocada da kabahat buyuk
Iyi isleyen kanatli bir sistem olusturdu ama gitti fener macinda korkakligindan beraberlige oynayacagim diye iyi calisan sistemi bozdu
Netice kume dusmeye oynayan takimlardan daha kotu oynadik, kac topu gelisine ileri vurdugumuzu hatirlamiyorum

Dunku macta da gitti kanattan adam eksiltti, ortaya gereksiz adam koydu, bir yere gereksiz adam koyarsan oradaki diger futbolcular da gevser
Sistemi bozdu, takim bassiz tavuga dondu

Biz kanatlar ve ortadan onde baski yaptigimiz surece iyiyiz, bu olmadigi anda rakipler rahatca ustumuze geliyor, biz de cok kolay golyiyoruz
Bu kadar basit ama hoca hala anlayamadi bunu

Aynen oyle cok kirilganlar
Ama oyunculr kadar hocada da kabahat buyuk
Iyi isleyen kanatli bir sistem olusturdu ama gitti fener macinda korkakligindan beraberlige oynayacagim diye iyi calisan sistemi bozdu
Netice kume dusmeye oynayan takimlardan daha kotu oynadik, kac topu gelisine ileri vurdugumuzu hatirlamiyorum

Dunku macta da gitti kanattan adam eksiltti, ortaya gereksiz adam koydu, bir yere gereksiz adam koyarsan oradaki diger futbolcular da gevser
Sistemi bozdu, takim bassiz tavuga dondu

Biz kanatlar ve ortadan onde baski yaptigimiz surece iyiyiz, bu olmadigi anda rakipler rahatca ustumuze geliyor, biz de cok kolay golyiyoruz
Bu kadar basit ama hoca hala anlayamadi bunu

abi madem hatanı gördün ortasahayı verdin adamlara, çıkar bruma yı al telles i sola, hamit i saga, dzemaili - selcuk ortaya devam et. bazen bizim gibi izlediğini düşünüyorum hocanın.

BJK ve F.Bahçe 3 tip şike kullanıyor ligde

1) Bildiğimiz şike (maddi karşılığı olan, futbolculara para, araba vs. verilir. Bknz: Emenike, Korcan vs.)
2) Hatır şikesi (maddi-manevi ilişkiler aracılığıyla, kulüp başkanları arasında yapılır. Bknz : Mecnun-Aziz)
3) Gönül şikesi (herhangi maddi bir karşılığı yoktur, tek karşılığı tuttuğu takımın aldığı galibiyettir. Bknz: Şifo)

En cok da su ezikleri gaza getirdigimize üzülüyorum vallah.

Sampiyonlugun en büyük favorisiyken 2 haftada sansimizi azaltmayi basardik salak salak hatalar ile. Simdi bunlarin hata yapmasini bekleyecegiz, vay be isimiz is.

abi madem hatanı gördün ortasahayı verdin adamlara, çıkar bruma yı al telles i sola, hamit i saga, dzemaili - selcuk ortaya devam et. bazen bizim gibi izlediğini düşünüyorum hocanın.

Aynen oyle izliyor
Hatayi gordu, anladi ama simdi tekrar degistirirsem kabak gibi herkes anlar onceki degisikligimin hata oldugunu diye dusundu
5 dk gol yemeden dayanirim herhalde dedi sanki takiminin onde basmadiginda kolay gol yedigini bilmiyormus gibi
Resmen ezbere degisiklik yapti
Mactan once zaten karar vermis yasini o dakikalarda cikarmaya
Halbuki maci biraz okuyabiliyor olsa, yasinin cok istekli oldugunu ve tam kendini bulmaya basladigini, buna karsin brumanin yorulmaya baslamis oldugunu gorebilirdi
Yani ben bile goruyorsam hoca ne is yapiyor ki

Şifo ne adamsın ya adamların koca sezonda 2 farkı yakalayabildiği 2 maç var sen tut bu takımdan 5 gol ye bravo güzel iş.

Aynen oyle izliyor
Hatayi gordu, anladi ama simdi tekrar degistirirsem kabak gibi herkes anlar onceki degisikligimin hata oldugunu diye dusundu
5 dk gol yemeden dayanirim herhalde dedi sanki takiminin onde basmadiginda kolay gol yedigini bilmiyormus gibi
Resmen ezbere degisiklik yapti
Mactan once zaten karar vermis yasini o dakikalarda cikarmaya
Halbuki maci biraz okuyabiliyor olsa, yasinin cok istekli oldugunu ve tam kendini bulmaya basladigini, buna karsin brumanin yorulmaya baslamis oldugunu gorebilirdi
Yani ben bile goruyorsam hoca ne is yapiyor ki

İşin özeti bu iş Hh ile olmaz. Biz td yetiştirme kurumu değiliz. Bize kurt bir hoca lazım. Kimsenin gözünün yaşına bakmayacak.Hh'nun iyi başlama sebebi tamamen Türk olma avantajı. Yabancı sınırının kalktığı ortamda böyle bir avantaj kalmayacak. Geriye sadece beceriksiz oyuncu değişiklikleri kalacak

Şu bir gerçek, kadro kalitemiz yerlerde. Zaten kadro planlaması rezalet ötesi. Bize bonservisi elinde olan kaliteli oyuncuları toplayabilecek yönetim lazım. Bunu yapsa yapsa bence Adnan Öztürk yapabilir

İşin özeti bu iş Hh ile olmaz. Biz td yetiştirme kurumu değiliz. Bize kurt bir hoca lazım. Kimsenin gözünün yaşına bakmayacak.Hh'nun iyi başlama sebebi tamamen Türk olma avantajı. Yabancı sınırının kalktığı ortamda böyle bir avantaj kalmayacak. Geriye sadece beceriksiz oyuncu değişiklikleri kalacak

Şu bir gerçek, kadro kalitemiz yerlerde. Zaten kadro planlaması rezalet ötesi. Bize bonservisi elinde olan kaliteli oyuncuları toplayabilecek yönetim lazım. Bunu yapsa yapsa bence Adnan Öztürk yapabilir

Şu yabancı serbestliğine karşı olan Adnan Öztürk mü?

bizim futbolcular kadar mutlusu yok bugün fenerde vurdumu ohh 2 3 haftayada bir yarıştan koptukmu sülalemiz rahat gelecek sezona kadar kafasına girdiler çoktan

beşiktaş, süper lig'de "en son" 18.11.2012 tarihinde antalyaspor'a 5 gol (5-3) atmıştı. bu maçta yine mehmet özdilek görev yapıyordu

beşiktaş, mehmet özdilek'in en çok mağlup olduğu takım oldu.
14 maç
10 mağlubiyet
3 beraberlik
1 galibiyet

mehmet özdilek teknik direktörlük kariyerinde galatasaray'dan ise 16 maçta 16 puan aldı.

Üst Alt