STSL 14/15 H:24 | Galatasaray 2-2 Başakşehir | M.S | 14 Mart - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:24 | Galatasaray 2-2 Başakşehir | M.S | 14 Mart

FB-BJK derbisi önemli. Beraberlik çıkarsa o maç iyi olur bizim açımızdan, ayrıca yarın El Kabir'den goller bekliyoruz. :hat:
Ayrıca ben Beşiktaş'ın yarın zorlanacağını düşünüyorum. Erciyes akıllı oynarsa maçı kazanabilir.
Derbide Fenerbahçe bizim maç kadar zorlanmaz diyorum. Tabi ki tahminim bu şekilde. Saha içinde herşey değişebilir. Bir beraberlik çok güzel olur ama! Biz Kasımpaşa'yı yenersek.

Bu Istanbul buyuksehir takimi bize heo cektirdi. Gene son dakika da atip Mustafa Sarpa forma yirtirtan gol atmislardi.

Ben degisiklige kadarki oyunu cok begendim. Takim bu puan kaybiyla silkelenecektir. Ben 10 da 10 seri bekliyorum bu kadarda iddialiyim.

Derbide Fenerbahçe bizim maç kadar zorlanmaz diyorum. Tabi ki tahminim bu şekilde. Saha içinde herşey değişebilir. Bir beraberlik çok güzel olur ama! Biz Kasımpaşa'yı yenersek.

Valla renkdaş eğer bu hafta Kasımpaşa yenseydi Konya'yı haftaya pek yüklenmezlerdi, Şota'da istifa etmezdi belki. Ama yenilince ve Şota istifa edince yeni hocaları gelecek ve oyuncuları (özellikle yabancılar) hocalarının gözüne girmek için var güçleriyle oynayacaklar. O yüzden zor bir maç olacak, ancak bu sene deplasmanlarda iyiyiz bence. Özellikle son dönemde. 1-2 gibi bir skor olabilir diyorum ama yenilebiliriz de. Yenilirsek sürpriz olmaz.

okadar iyi oynayan yasini cikarirsan olacagi bu, bari kanatin yerine kanat oyuncusu al.
adamlar rahatladi bu degisiklikten sonra, gecen hafta kanatsiz onyadik bugünde 2 yaridan sonra.
birde bi kalecimiz var her topu iceri aliyor. savunmamiz zaten kötü o belli ama kalecide her topu iceri almamali.
sampiyon olunmak isteniyorsa daha iyi kalecei gerekir. her zaman görmemezlikten gelmeyein bir sempatikligi var diye.
sempatik olmayla sutlar tutulmuyor. bence muslera GSin kalecisi degil bunu yeni degil her zaman yaziyorum.
yabanci kuralik kalkarsa chedjou kalabilir derim ama kesinlikle cok iyide bir stoper gerekir.
arkadas rakip 2 defa kalenin önüne geliyor ikiside gol oluyor. savunma hattinda en azindan 2 transfer gerekir !!!
birde 19 yasindaki brumayi yuhlamak nekadar dogru onu sormak lazim, sneijderde nekadar övsek sevsekte,
ondan iyi onyamis degil orda cit yok.

Valla renkdaş eğer bu hafta Kasımpaşa yenseydi Konya'yı haftaya pek yüklenmezlerdi, Şota'da istifa etmezdi belki. Ama yenilince ve Şota istifa edince yeni hocaları gelecek ve oyuncuları (özellikle yabancılar) hocalarının gözüne girmek için var güçleriyle oynayacaklar. O yüzden zor bir maç olacak, ancak bu sene deplasmanlarda iyiyiz bence. Özellikle son dönemde. 1-2 gibi bir skor olabilir diyorum ama yenilebiliriz de. Yenilirsek sürpriz olmaz.
Hoca maçı alacak yada şampiyonluğu verecek. İnşallah alıp önümüze bakarız.

Yasin Xhemaili Değişikliğinin yanlış olduğunu kabul etmeyen yoktur ama bu değişiklik olmasa da niye her maç 70 de oyundan düşüyoruz neden bu kadar ruhsuz bu topçular, değişiklik olmasa da 2 olmasa bile 1 gol kesin yerdik.
AMA BU SEZON HERŞEYE RAĞMEN ŞAMPIYON OLACAĞIZ INANIN ARKADAŞLAR!!!

Pandev'i geçtim maç 2-0 olduktan sonra Umut'un yerine Sinan Gümüş girse güzel kontra atak yapardık. Solda Yasin, ortada Sinan, sağda Bruma üçü de süratli ve arkalarında Sneijder gibi bir pasör.

Off ya çok sinirliyim. Hala sakinleşemedim. Bu kadar gıcık olduğum diğer maçlar 2006-2007 3-3 Konyaspor, 2008-2009 2-3 Hamburg ve 2009-2010 1-2 A.Madrid (hakem ve Caner'e) maçlarıydı. Bir de bu eklendi üzerine. :(
gecen sene deplasmanda ki Rize maci da baya koymustu.
Ama bugünkü macta nerdeyse aglayacaktim sinirden o derece yani.

Üst Alt