STSL 14/15 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Beşiktaş J.K | M.S | 22 Mart - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Beşiktaş J.K | M.S | 22 Mart

bjk yense süper olacaktı bu geri zekalılar daha çok puan kaybeder en azından büyük şikecileri yarıştan koparmış olurduk... Bunların neden 10 senede 1 şampiyon olduğunu dün 1 kez daha anladım isimler değişse de aptallık baki kalıyor

Beşiktaşın kendisi büyük takım olamadığı için büyük maçı kalmaması sorun değil ba yürüyerek top oynuyor veli olcay necip kaliteleri belli oyuncular tüm takım törenin ayağına bakıyor ayrıca en zor fikstür onlarda ben başından beri söylüyorum beşiktaş hiç bir zaman bizi zorlayan bi rakip olamadı şuan 5 puan önde olsalar yine bunu söylerdim.. Trabzon maçı içinde olmak üzere 3 maçlık seri bizi %90 şampiyon yapar bizim içerde oynayacağımız beşiktaş maçı onları ikinci yapacak maç olur bence.. O maça kalmayacak bu iş göreceksiniz...

skoru falan bir kenara bırakın emre göstere göstere, bağıra çağıra beşiktaş antranörünün suratına küfür ediyor, ben o kulübede oturan beşiktaş futbolcusunun suratına tüküreyim, sahada olan 11 beşiktaşlının suratına tüküreyim. emre GalataSaray antranörünün suratına bu kadar bariz küfür edemez, en fazla içinden küfür eder. çünkü bilir ki sonu ne olursa olsun GalataSaray futbolcusu o küfürü emrenin ağzına kavga dövüşle tıkar.

Ben ilk başta Fırat Aydınus'un yüzüne tüküreyim. Bjk futbolcusu tepki gösterse kırmızıyı onlara çıkarırdı. Denetimi,yaptırımı sağlayacak ilk önce hakemdir. Hakem,TFF,MHK olarak bunlara bu kadar müsamaha gösterirsen sana küfür de ederler,33 maçtır derbilerde de yenilmezler,bilmem kaç maç Kadıköy de galibiyet serisi yaparlar. Bireyleri düzene getiren sistemdir. Türk futbolunda sistem Fenerbahçe lehine işleyen kokuşmuş içi boş bir yapıdır.Kadıköy'de herşey serbest...

Son düzenleme:
Aynı gün Manchester United v Liverpool ve BARÇA ile Rmadrid maçı oynandığı gün bizim ülkede ki maça bakıp futbolun bizim ülkede halı saha maçlarından bile kalitesiz zevksiz seviyesiz durumda olduğunu görmek için yeter de artar bile. Büyük şikeci ile küçük şikecinin kazma dolu futbolcumsularıyla oynadıkları maça Aydınus'un C.Çakır'ı bile geçen eyyamcılığı damga vurmuştur. Emenike izinsiz çıkıyor forma çıkartıp kart yok izinsiz giriyor kart yok. Siyasi torpilli ırkçı cüceye zaten hiç birşey yok.. Eee ne var o zaman? Ne mi var eyyam var eyyam. ALLAH kahretsin bu büyük küçük şikecileri ya onların adı silinsin bu ülkeden ya da bizi Avrupa'da başka bir lige alsınlar... Dört tane de yesek tertemiziz geri dönüş de yapıp maç alsak da tertemiziz. Bizim kalitemize yakışmıyor bu iğrenç lig..

Üst Alt