STSL 14/15 H:26 | Beşiktaş 0-0 Başakşehir | M.S | 6 Nisan - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:26 | Beşiktaş 0-0 Başakşehir | M.S | 6 Nisan

hocaları bile "en büyük rakibimiz bursaspor" diyor, biz hala bu bjk ile dalga geçiyoruz. Seviye olarak alt sınıfa düşüyoruz, konu bile açılmamalı bunlara. Bizim tek rakibimiz fener ve onun yapacağı şikelerdir.

O zaman serdar>pen ba diyebiliriz.

Rıdvan Dilmen: "Demba Ba'ya 'Haftaya kimle oynayacaksınız' diye sorsalar bilmiyordur. Serdar'a sorarsan önündeki 3 maçı da söyler."

₪tapa

Demba Ba : 2 gün önce olan olaylardan dolayı etkilendim futbol oynayamadım. Aklımda her an tribünden gelecek madde olabilir düşüncesi vardı.
:D :D

bence cok dogru soylemis. Demba ba bjk'yi salladigi falan yok. Bir an once kontratim bitsede cekip gideyim diye dusunuyordur.
Ama o dünya yıldızı, penaltıcıların şahı. Para yemeye gelmiş orası belli. Bjklı sığırlar götünü kaldırıp duruyor. Biraz daha ileri gidip katkı açısında umut>pen ba diyesim var hani.

₪tapa

ba da yalniz karekteri cok bozuk adammis
sahada yürüyor lan artik it
tabii o kadar beste yaparsan götü kalkar
wesley gibi dünya yildizi var bizde ama gram kibir yok helal olsun
böyle futbolcular bulmak cok zor degerini bilin

O zaman serdar>pen ba diyebiliriz.

Rıdvan Dilmen: "Demba Ba'ya 'Haftaya kimle oynayacaksınız' diye sorsalar bilmiyordur. Serdar'a sorarsan önündeki 3 maçı da söyler."

₪tapa

dembaba aslında feneri istiyordu ama fener onu istemeyince alt sınıfa düşmek zorunda kaldı. Sene başında takım iyi olunca "bu takım galiba iyiymiş" dedi ama sonradan gerçeği görünce sallamamaya başladı. Bjk, Hagi ve Alex gibi oyuncuların yanında nouma gibi sönük birini efsane yapamayınca dembaba'ya sarıldılar ama hayalleri suya düştü.

ahahaha berabere mi kalmışlar ? :D

ya ben maç takibi yapmadığım zaman fener bjk hep puan kaybediyor en iyisi bunların maç günü hiç girmeyeyim ben foruma :D

Üst Alt