STSL 14/15 H:26 | Beşiktaş 0-0 Başakşehir | M.S | 6 Nisan - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:26 | Beşiktaş 0-0 Başakşehir | M.S | 6 Nisan

ba da yalniz karekteri cok bozuk adammis
sahada yürüyor lan artik it
tabii o kadar beste yaparsan götü kalkar
wesley gibi dünya yildizi var bizde ama gram kibir yok helal olsun
böyle futbolcular bulmak cok zor degerini bilin

Adam geçen sene ölmüş Torres ve Eto'nun yedeğiydi ama buraya gelince büyütüldü. Kronik sakat oyuncuyu kakaladılar.

Bunların şampiyon olamayacağı açıktı zaten. Önemli olan büyük şikecilerin puan kaybetmesi..

Sikeciler dagildi renkdas.Bazi tipler bu olay onlari kenetler filan diyor ama Sow filan firsatini bulursa kacacak.Kalirsa da etkisiz eleman modunda takilacaktir.Meireles'de gitmeyi kafasina koymus az önce aldigim habere göre.Sampiyonlugumuz hayırlara vesile olsun.

penba ba cok mutzsuz bence saha icinde ruh gibi dolasiyor topa vuracak mecali yok

haftaya töre de cezali... 8tas kesin puan kaybeder yine

Ama o dünya yıldızı, penaltıcıların şahı. Para yemeye gelmiş orası belli. Bjklı sığırlar götünü kaldırıp duruyor. Biraz daha ileri gidip katkı açısında umut>pen ba diyesim var hani.

₪tapa

Babel kendini Liverpool'dan sopnra kasimpasa'da nasil hissediyorsa Demba ba 'da bjk'de ayni. Hadi diyelim bi tik ustu.
gecenlerde bir kez daha soylemistim. Demba Ba'yla roportaj yapiyorlardi. Sana soylenilen tezahurat hakkinda ne dusunuyorsun diye. Roportaj yapan oyle bir sormustu ki, sandi "yaa cok mutlu oluyorum, tuylerim diken diken oluyor, onlar demba ba diye bagirinca terimin son damlasina kadar mucadele etmek istiyorum, waaaaaa" falan diyecegini sanmisti. adam kendine tezahurat yapildigini bile bilmiyormus ya da seyine takmiyormus gibi soruyu bile cevaplamamisti. herif soguk buz gibi adam. din, namaz secde ayaklarida numara..

O değil de forumdaki GS'li görünümlü BJK'li kardeşlerimizden ne zamandır ses soluk çıkmıyor.

Ne güzel "Tolgay'ı almadık diye çok ağlarız", "Bu BJK'nin stadı olsa 10 sene şampiyon olur", "Atiba en iyi orta saha, Ba en iyi forvet" tarzında mesajlarla foruma renk katıyorlardı. Özlüyoruz :(

bu sene üç beş ay önceydi fenerli arkadaşla konuşuyoruz ..bjk o zamanlar yine allanıp pullanıyor bu arkadaş da bjk çok iyi bu sene götürür falan dedi..
dedim ki bjk kim yav ? o tinercilerin ne haddine şampiyonluk ?
gör bak olimpiyatta nasıl geçireceğiz onlara ...
adam inanmadı ..maç bitti iki tane geçirdik kantinde oturuyoruz .
adam haklısın dedi.
o gün bugündür yanımda pek maç konuşmuyor .yalnız şu dembaba hakıkaten pislik adammış. lan adamlar sana gönül bağladı deli gibi seviyorlar bari çalış çabala 8taştasın diye bu kadar aşşağılama olmaz

sivok bunlarin en iyi oyuncusu ama farkinda degil kargalar adami resmen harcadilar

ben bizde olmasini isterdim valla :)

Türkiye ligi icin cok iyi bir stoper bence de. Biz de ayni sorunu Eboue ile yasadik, ah Tarik'a o kadar para bayilacagimiza keske Eboue ye sans verseydik.

Zaten son senesi yatarak parasini alacagina, ise yarayip alirdi parasini. Tabi kontenjan sorunu da vardi ne yazik ki.

Türkiye'de En Nefret Ettiğiniz Takım Hangisi?
iyi oldu kargalara ..adamlar en nefret edilen takım anketinde cimbomumuzu açık ara birinci seçmişler.
ulan fenerin sana attığı kazıkları kimse atmadı hala gs diye kabız oluyorsunuz .
Kim takar bunları ,
benim gözümde hiçbir değerleri yok büyük bile değil , hep birilerinin yancısı olarak biryerlere getirilmiş hep sığıntılıkla varolmuş bir semt klübü ,
gelecekleri yok stad falanda hikaye Türkiyede yeni stadlar yapıldıkça bunlar TS'nin yanında yerlerini alacaklar , büyüğüz diye kudurup ağlayadursunlar ,

TS demişken onlarında bir farkı yok bizden nefret ederler , fener için düşündüklerimin bir benzeride bunlar için bu ligde olmamaları gereken dünyanın en iğrenç camialarından biri !

Demba ba gol makinası olarak bugünde gol krallığı yarışında rakiplerine fark atarak bu sene altın pamuk helva ödülünü kimseye kaptırmaya niyetli olmadığını söyledi.

Üst Alt