STSL 14/15 H:26 | Çaykur Rizespor 1-5 Fenerbahçe | M.S | 4 Nisan - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:26 | Çaykur Rizespor 1-5 Fenerbahçe | M.S | 4 Nisan

katılmıyorum. Antep ve Mersin gibi 2.lig kadrosuna sahip iki takım 7. ve 8. sıradalar sen iyi hoca değilsen takım Barça olsa ne olur?

Bu şekilde olmuyor işte. Bu şekilde düşünürsek İsmail Kartal çok iyi bir hoca çıkarımını yapabiliriz. Takım kaliteli ayaklara sahip değilse hoca yapabileceğinin üzerine bir şey katamaz.

Çıkar bizden Sniejder' i, Melo' yu, Muslera' yı Hamza Hoca ne yapabilirki. Bu futbolcuları koy Rize' ye. Bariz kalitesi artar takımın.

Antep ve Mersin' in oyuncu kaliteleri pek iyi olmayabilir ama Rize' den daha iyi. Anlatmak istediğim bu. Kalite olarak dipteler.

GT-I9300 Tapatalk

Bu Fener dişli rakipler karşısında çok zorlanır mesela Gençler bu Fener folloş etmişti. Çok aşırı sakatları var. İlk puan kaybında dağılırlar asıl önemli olan bizim gelen geçeni yenmemiz. Trabzon maçını alırsak o gazla bitiririz ligi.

Bu Fener dişli rakipler karşısında çok zorlanır mesela Gençler bu Fener folloş etmişti. Çok aşırı sakatları var. İlk puan kaybında dağılırlar asıl önemli olan bizim gelen geçeni yenmemiz. Trabzon maçını alırsak o gazla bitiririz ligi.

Trabzon da adamsa Fener'i şampiyon yapmamak için maçı bize bıraksın ..

Şike olduğunu düşünmüyorum arkadaşlar ben.
Yani öyle herşeye şike dersek geçen haftalarda veysel sarı şike yaptı diyenlerden farkımız olmaz.
Maçı başından beri izledim, giray ve serkan'da biraz gariplik vardı ama onun dışında takım olarak maç satıldığına inanamam.
sadece serkan biraz duygusal davranmış belli.

Yooo mantigin gülünc sadece. Size kalsa adamlar sikesiz hic bi maci kazanamiyor, onlarda aynisini bize diyince delleniyonuz

~tap

arkadaş lafını bil de konuş... kimse burada fener şike yapmadı demiyor. ama fener rizede kazanırsa şikedir demek nasıl bir düşünce? ben böyle düşünen adamları görüp gülmek için antuya giriyorum. kasımpaşa 2-0 iken yağları eriyen fenerliler 2-3'ü görünce senin gibi şike demeye başlıyor. Bugün Yılmaz Vural'a güzellemeler yapıyorlar ama gir bir de biz Karabük'ü yenince oku ne yazmışlar... Biz Kasımpaşa'yı şike ile yenmedik. Ama ağıza sakız işte...

Aziz Yıldırım ve avanesi şike yapmıştır. Bu zaten mahkemeyle cartla curtla sabit. Ama bundan sonra hakem tacı yanlış takıma verse şike denir oldu. Bu çeşit kanıtsız safsatalar şikeyi ortaya çıkarmaz... Sadece kısmen kendinizi rahatlatmaya ve Fenerbahçenin tescilli şikesinin kuru gürültünün arasında kaybolmasına neden olur.

Yani madem maçta şike olacak diyorsun, Rize cumhuriyet başsavcısı orada, bulun suç duyurusunda, hamasi konuşma.

Bu ne ya bizim kazandiklarimizda sike ozaman mantiga bak

~tap

SA sevgi pıtırcıkları.

Şike olduğunu düşünmüyorum arkadaşlar ben.
Yani öyle herşeye şike dersek geçen haftalarda veysel sarı şike yaptı diyenlerden farkımız olmaz.
Maçı başından beri izledim, giray ve serkan'da biraz gariplik vardı ama onun dışında takım olarak maç satıldığına inanamam.
sadece serkan biraz duygusal davranmış belli.

zaten sike yapilirken komple bi takimi satin almazsin

giray ve serkan sike yapmadiysa zaten futbolu biraksinlar benim kucuk yigenlerim bunlardan 3 kat oynardi be

hikmek karaman hakkinda karar veremiyorum henuz...dangalak oldugunu bilmesem sike yapti derdim cikardigi ilk 11 ve taktik hakkaten normal sartlarda olacak bi taktik degil...benim aklima takilan asil 10 dkkda 3 hatali gol yediren giray yerine takimin en iyi hucum oyuncusu obraniaki cikartmasidir...

Üst Alt