STSL 14/15 H:26 | Galatasaray 4-2 Kardemir Karabükspor | M.S | 5 Nisan - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:26 | Galatasaray 4-2 Kardemir Karabükspor | M.S | 5 Nisan

GS in orta sahası bu olmalı

__DMC*-- Melo
_____Sneijder
XX-----XX-----XX

* basan, pressing yapan defansı iyi plan bi Orta saha oyuncu şart bize!

Ne selçuk hamit veya Xhemaili biz bur yere götürmez.

Ligin açık ara en formsuz takımına ilk yarı rezalet top oynadık, 2.yarı 3-0'a getirdiğimiz halde puan kaybetme riski ile burun buruna geldik. Forveti Almanya amatör kümeden gelmiş, ofansif orta sahasında bizzat bizim teneke bağlayıp yolladığımız adamı kullanan takıma karşı düştüğümüz durumları dehşet içinde izledim desem yeridir. Ki bu takım üstelik maçta 1 gram savunma bile yapmamasına rağmen, averajımızı da artıramadık. Neresinden tutsan elinde kalacak bir maçtı.

Ulan ligin acik ara en iyi kalecisi bizde ama yine de bu kadar cok gol yiyoruz.

Adam neler kurtariyor neler ama biz bir türlü yemeyi yine de beceriyoruz.

CB1jvDUUMAIMIwx.jpg

CB1j7FnUsAEaJsN.jpg

CB1kP80UsAAEmWD.jpg

CB1kdgjUsAAiUOP.jpg
Sabrinin tek meziyetinide elinden aldı.

bu hamit bu kadar iyiyse ki iyi mücadele ediyo,bu takımın ortasahası niye yol geçen hanı?
1-selçuk defans anlamında koca bi 000000000 mı?bence 000
2-sneijder'i tolerans gösterirsek yasin-bruma kanat oyuncularının sanvunmaya yardımları 0000 olması mı?bence 000

melo selçuk yerine oynarsa sorun ortadan kalkar mı?

Yaw bizim Taraftarımız çok dönek 3 -0ken harikayız süperiz 3-2 olduğunda auffff yaff bi gidin destek olmıycaksınız köstekte olmayın

Şampion ola bilmemiz çok zor bu savunma anlayışımız ile.
Ya düzeleceğiz bu konuda yada bir yerde patlak vereceğiz er yada geç.

3-0 önde olduğumuz maçıda verecektik ya ne diyim artık. Sahadakiler laubali kenarda hocayım diyen oyunu okuyamıyor uyuyor. Melo ve Semih dönünce gole bi çare buluruz umarım. Seneye bu takımın defansı değişsin ilk işde sağ bek olsun lütfen

maçı izledim notlar düşeyim .
* gol yeriz dedim nitekim de goller yedik.
* takımın tek kontra adamı yasin neden değiştirilir ? hamza cidden kafayı takmış bu adama .
* defansımız rezalet.
* umut facia. burak bu takıma şart.
* sneıjder profesyonel takımın hücum beyni. yasin ile anlaşabilen tek savaşçımız .golüyle fişi çektik.
* aptalca pozisyonlar verdik . bu oyunla her takım bizimle kafaya oynar.
* her şeye rağmen kazanmak güzel .

Hamza Hamzaoğlu: Dzemaili ve Pandev'in benim oyun anlayışıma cevap veremiyor. Onlar için oyun planımızı değiştiremeyiz. Ama çalışıyorlar.

Beyler maçta idim atmosfer güzeldi ama 3-0 dan 3-1e geldiğinde sonuç stada bir umutsuzluk hakim oluyor. O nedenle yedik 2. Golü. Şu anda ankaraya gitmek için yine yola çıkıyorum daha fazla yazamayacağım ama önemli olan 1. Hep destek. 2. Umut iyi oynadı. 3. Hamit en iyiydi.

maçı izledim notlar düşeyim .
* gol yeriz dedim nitekim de goller yedik.
* takımın tek kontra adamı yasin neden değiştirilir ? hamza cidden kafayı takmış bu adama .
* defansımız rezalet.
* umut facia. burak bu takıma şart.
* sneıjder profesyonel takımın hücum beyni. yasin ile anlaşabilen tek savaşçımız .golüyle fişi çektik.
* aptalca pozisyonlar verdik . bu oyunla her takım bizimle kafaya oynar.
* her şeye rağmen kazanmak güzel .

Şampiyon olur muyuz?

Üst Alt