STSL 14/15 H:28 | Beşiktaş 2-1 Kardemir Karabükspor | M.S | 27 Nisan - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:28 | Beşiktaş 2-1 Kardemir Karabükspor | M.S | 27 Nisan

Mourinho'yu getirsen sonuç aynı olurdu abi :D Her zamanki oyunlar. İddaacısın sen. Senin bilmen lazım.

Korkarım ki bir kaç yıla kadar futboldan soğuyacak insanlar.
Bunun idaa ile alakası olmaz yahu. Böyle ayarlama olmaz. O top son dakikada tamda oraya gidecek ve kafayla ters vuruşla. Ama o 5e1 olan posisyon tuhaf

Bizim en kotu 16 puan almamiz lazim bana oyle geliyor, tabiki buyuk surprizler olmazsa, rakiplerin puan kayiplari falan..

16 puan alırsak zaten kesin şampiyonuz.Fb bundan sonra mersin ibb ve sivas maçlarında minumum 4 puan bırakır.Bizim akhisar çok krıtık gibi geliyor bana.Yenersek fb psikolojık olarakta biter.Çunku onlarında araya bursa kupa maclarında girecek.Çok yıpratıcı olur onlar için.Zaten kadroları çok yaşlı yürücek mecalları kalmayacak gibi geliyo bana.

Şansal "İnanılması zor bir zirve yarışı yaşanıyor".Ulan sanki hasbel kader lig bu duruma geldi, bildiğin dizayn ediliyor.EPL'de de bu olsa Manu lig başında penaltılarla desteklense onlarda şu an Chelsea ile kapışıyordu.

Beşiktaş nereye şampiyon oluyor? O mallara gelene kadar biz ve şikeci Fb var.. Bjk bu ikisi iyi durumdayken avucunu yalar. Fb'nin şampiyon olmasından iyidir ama. Biz olmayacaksak Bjk olsun.

Son düzenleme:
Bu bjk o kadar ittiriliyorki arkadan.Bu hakem kararları lig basından beri bizim lehimize olsaydı heralde 10 puan fark yapmıstık suan.Bjk o kadar rezalet bir takım işte yine şampiyon olamayacak.

CDnw0aSWAAInbKV.jpg

maç tamamen şansa kazanıldı kargalar için..
ama golde güzel bir golcü vuruşu vardı savunma uyusada zor bir kafaydı..
uzatma için +7 verilmesi çok anormal değil arkadaşlar..ben 7 veya 8 bekliyordum 7 geldi iyi dedim.Dün bizim maçta+4 verilmesi saçmaydı 6 dk olmalıydı..

Üst Alt