STSL 14/15 H:28 | Beşiktaş 2-1 Kardemir Karabükspor | M.S | 27 Nisan - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:28 | Beşiktaş 2-1 Kardemir Karabükspor | M.S | 27 Nisan

Bunların fikstürü zor baya bence.
Öyle iyide değil pek daha önceki gibi.
Fiziken yıprandılar baya ve bittikleri yavaş yavaş belli oluyor gibi.
Es es bence bizi şampion yaptı büyük ihtimalde bu hafta. Yine belli olmaz bu şikebahçede olabilir ki hiç şans vermiyordum aslında onlara.

Trabzon bizden 6 puan aldı Akhisar da fenerden bizde tinercilerden alırız o maçtan zerre şüphe duymuyorum gençler maçı daha zor geçer bizim. şu akhisar ve mersini bi geçsek rizeye tatile gideriz !!!

Akhisar veya mersin maçlarını kaybedersek öyle olur gibi ben güvenemiyorum hamza baya sarstı beni saçma sapan kadro ve oyuncu değişikliği yapıyor

Hamzadan bende çekiniyorumda artık değil hamza sokaktan gecen birinide koysak bundan sonra canlarını dişine takıp yenecekler baska yolu yok.İş futbolcularda bitiyor.Fenerde bu arada kaleye sut atmaktan aciz bir takım.6 mactan maksimum 4 galibiet cıkarır.

fikstür falan hikaye 3 takım içinde...her hafta final olacak.

Ilk maglubiyeti alan psikolojik olarak düşer.

TS: BJK
Akhisar: GS
Sivas: FB (balıkesir banko fb dedim)

Bu şampiyonluğun ilk "final turu" yarışı şekillendirir.

Bjk Derbisinde bize bi beraberlik yetebilir duruma göre...bu durum olur ise 85% Şampiyon oluruz kanımca.

Bizim belli bi iyi işleyen Dizilişimiz var.

Bunu Hamza Hoca bozmaz ise Şampiyonluğun en büyük Adayı biz oluruz.

______________Melo ___XXX*
Bruma/Emre _____Sneijder ______Yasin
___________________Burak

*Tercihim Hamit veya Emre olurdu, lakin HH Selçuku oynatır gibi.

Son düzenleme:
Ligde ikili averaja bakılıyor fakat deplasman golune bakılmıyor yani İçerdekini yendin dısardakini kaybettin (fb macları gibi) eşit oluyosun o zaman genel averaj devreye giriyor

Ilk maglubiyeti alan psikolojik olarak düşer.

TS: BJK
Akhisar: GS
Sivas: FB (balıkesir banko fb dedim)

Bu şampiyonluğun ilk "final turu" yarışı şekillendirir.

Bjk Derbisinde bize bi beraberlik yetebilir duruma göre...bu durum olur ise 85% Şampiyon oluruz kanımca.

Bizim belli bi iyi işleyen Dizilişimiz var.

Bunu Hamza Hoca bozmaz ise Şampiyonluğun en büyük Adayı biz oluruz.

______________Melo ___XXX*
Bruma/Emre _____Sneijder ______Yasin
___________________Burak

*Tercihim Hamit veya Emre olurdu, lakin HH Selçuku oynatır gibi.

haklısın bu hafta ne yapıp edip akhisarı yenmek lazım...fb bu hafta kesin kazanır gibi geliyor...ben bjknin tsyi yeneceğini düşünüyorum... bruma yasinle başlardım...bruma sıçarsa ki genelde sıçıyor o zaman emreyi alırdım brumanın yerine...göbekte de hamit selcukun yerine oynamalı..selçuk efendi bildiğin yürüyor sahada

Son düzenleme:
Üst Alt