STSL 14/15 H:28 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | M.S | 26 Nisan - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:28 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | M.S | 26 Nisan

CDiwvp_VAAAuoGo.jpg

1 ay kondisyon çalışsa Umut kadar oynar mı acaba?

iyi oynamadık ama cok kritik bir galibiyet aldık. ama avantaj kapmak icin deplasman kazanmalıyız hala avantaj kuşlarda malesef

Paylaşılmıştır muhakkak ama maçın özeti şampiyonluğun inancı tam olarak budur.

Hatırlarsınız buna benzer bişeyi. Şampiyon bitirmiştik o seneyi.

CDi7bgpWoAApJdw.jpg:large

Her şampiyonluğun kırılma anları oluyor böyle,bu sene bu maç,2013 te melonun penaltı kurtarışı,ordu maçının ve mersin maçının dönmesi,2012 de elmander bjk son dakika,2008 de lincoln gençlerbirliği,servet denizlispor son dakika golleri,2006 konya aydın ve hasan kabze bjk gibi.

Sen burda sene başında bana ışığı verdin zaten bekliyorum ben şampiyon olduğumuzda buralarda ol sarper

ben once lafa bakarim laf mi diye
sonra adama bakarim GSli mi diye
GSli degilse cope
GSli ise basimin ustune koyarim MERT!!!!

Hayri benim fnerli arkadaşım yoktur fnerlikerin filmlerini bile izlemem adamla tanışırken hangi takımlısın die sorarım fnerliyse dostluk kurmam ben Galatasaray ırkçısıyım hayri bana gerisi boş bu dünyada ben fikstüre bakmaktan uyku uyuyamıyorum zaten sanada Galatasaraylısın diye katlanıyorum hayricim

Hayri boş muhabbet yapma gene ben şampiyonluğa odaklandım düellodan da korkmam hayro.
Hayri düellolarda Melih Gökçek gibidir, kural-sınır tanımaz, dolayısıyla bulaşılmasını asla tavsiye etmeyeceğim bir zattır! :eek:ley:...Umumiyetle ceza ile biter muhabbet, gerek kendisi ve gerekse de muhatabı için; aksiyon istiyorsan başka tabi!...Bu tür etkinlikler bana göre değildir, kendi açımdan söylemiyorum; severim de kendisini...:)

Üst Alt