STSL 14/15 H:28 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | M.S | 26 Nisan - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:28 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | M.S | 26 Nisan

meloya Allah gibi tapmadığımdan size öyle geliyor (tapanlara)
aynı lafı chedjou için de söyledim chedjou düşmanımıyız?

git deplasmana gör kartını evdeki konya maçında oynama
ikisininde gördüğü kart son derece gereksiz kartlardı.

Ahaha bu nasil laf simdi lan
Tapmak fln. Baskalarina tapiyorsun demekle ne söylediginin farkindasin umarim. Ben de simdi 'belki senin asiri düsmanligindan dolayi kücük bir savunma tapmak gibi geliyor' diyebilirdim de o seviyeye inmeyecegim.
Surda Melo ve Chedjou'nun sari karti kasten görmedigini anlatmak istedik sadece. Gereksiz olduguna ben de katiliyorum.

Ahaha bu nasil laf simdi lan
Tapmak fln. Baskalarina tapiyorsun demekle ne söylediginin farkindasin umarim. Ben de simdi 'belki senin asiri düsmanligindan dolayi kücük bir savunma tapmak gibi geliyor' diyebilirdim de o seviyeye inmeyecegim.
Surda Melo ve Chedjou'nun sari karti kasten görmedigini anlatmak istedik sadece. Gereksiz olduguna ben de katiliyorum.
Peki kardeşim
anlatmak istediğimi şöyle ifade edeyim. Üslubum için özür dilerim melo düşmanı dediğin için öyle konuştum.(genelde melonun eleştirilmesinden hoşlanmayanlar benzer ifade kullandıkları için )
akhisar deplasmanında kart görüp içerdeki konya maçında oynamayabilirlerdi. Gördükleri kartlara bakınca pozisyon icabı tehlike oluşturacak pozisyonlar değildi ve gereksizdi. konya maçında cezalı olmak yerine akhisar maçını tercih ettiler ve ben bunun nedeninin deplasman olmasından kaynaklandığını düşünüyorum

semih daha 90 dakika oynamadı hamitin sakatlığı tam olarak iyileşmedi. Umarım haftaya bu saçma 2 kart sebebiyle (bu kritik haftalarda) puan kaybetmeyiz de ben haksız olurum.

Peki kardeşim
anlatmak istediğimi şöyle ifade edeyim. Üslubum için özür dilerim melo düşmanı dediğin için öyle konuştum.(genelde melonun eleştirilmesinden hoşlanmayanlar benzer ifade kullandıkları için )
akhisar deplasmanında kart görüp içerdeki konya maçında oynamayabilirlerdi. Gördükleri kartlara bakınca pozisyon icabı tehlike oluşturacak pozisyonlar değildi ve gereksizdi. konya maçında cezalı olmak yerine akhisar maçını tercih ettiler ve ben bunun nedeninin deplasman olmasından kaynaklandığını düşünüyorum

semih daha 90 dakika oynamadı hamitin sakatlığı tam olarak iyileşmedi. Umarım haftaya bu saçma 2 kart sebebiyle (bu kritik haftalarda) puan kaybetmeyiz de ben haksız olurum.

Merak etme en kotu koray oynar stoperde. Semih kupada izlenilir.
Ortadada emre oynar. Offans gucumuz asiri derecede tavan yapar.

Hamza yine düzeni bozmasaydı, sağlı sollu Yasin/Bruma ve önlerinde Burak ile dün bence bir düzene gol atardık.

Yasin bence iki tane sallardı bu dandik Antepe baştan oynasaydı.

Bu Umut sevdası yüzünden çok başımızı ağrıtıyor.

Son düzenleme:
bu maçtaki "çirkin ve kötü tezahürat" nedeniyle pfdkya sevk edilmişiz

komplo teorilerini sevmem ama ceza alırsak 3. ihlal olacak

konya maçı cuma olacağından ve muhtemelen az taraftar olacağından ve zaten sevk gerektiren bir şey olmaz ama gençler maçındaki en ufak tezahurat için bjk maçında tribün kapatma cezası almamızı sağlamak amaçlanıyor olabilir

Tezahurata hic dikkat etmedim mac boyunca sinirim tepemdeyi malum oyun yüzünden. Gercekten varmiydi öyle pfdk'ya sevkedilecek boyutta?

Üst Alt