STSL 14/15 H:29 | Akhisar Belediyespor 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:29 | Akhisar Belediyespor 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Mayıs

Sinan Gümüş'ü sezon boyunca neden kullanmadığımızı anlayamıyorum. Olcan, Umut gibilerini oynatacağıma Sinan'a şans verirdim. Sezonu çok boş adamlar oynatarak bitirmek üzereyiz. 18 kişilik, iş yapacak bir kadromuz bile yok. Sezon başından beri şu kadrolarla oynayıp durduk, malzeme ortada yani daha neyi anlamıyorsa Hamzaoğlu. Hala Yasin, Bruma yedek. Sinan genelde kadro dışı vs..

Vaz Te ve LuaLua için iftar vakti sir Hamza Umut'un presiyle önlem alıp yine gol ve goller yiyişimizi hayretle belki belki içten bir sevinçle izleyecektir bu kadar ders almayıp aynı hatayı tekrarlayan bir insan umarım haftaya sürpriz yapıp biz sevmeyenlerini şaşırtır.

Chedjou kesin yok mu? Meloya sarı kart çıktığında ekranda gelecek maç cezalı yazdı, ama chedjou görünce yazmadı.

Bu konuda net bilgi nedir acaba arkadaşlar?

Sinan Gümüş'ü sezon boyunca neden kullanmadığımızı anlayamıyorum. Olcan, Umut gibilerini oynatacağıma Sinan'a şans verirdim. Sezonu çok boş adamlar oynatarak bitirmek üzereyiz. 18 kişilik, iş yapacak bir kadromuz bile yok. Sezon başından beri şu kadrolarla oynayıp durduk, malzeme ortada yani daha neyi anlamıyorsa Hamzaoğlu. Hala Yasin, Bruma yedek. Sinan genelde kadro dışı vs..

Hamza ya göre Sinan Onun taktik acidan istediklerine "karsilik veremiyormus" ( Pandev ve Xhemaili icin de gecerli)

Bundan anlasilioyr ki Umut Hamza nin Taktik acidan istenilen seylere "tatmin sekilde Karsilik veriyor"

Üst Alt