STSL 14/15 H:29 | Akhisar Belediyespor 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Mayıs - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:29 | Akhisar Belediyespor 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Mayıs

Rehavet yok, medyadaki asiri övgüler rehavete sokar, aman dikkat. Bu saatten sonra tüm maclar cok zor olacak. Rehavetin sadece bize zarari olur.

Bu arada Mancini kalsa, Drogba olmadan, GS muhtemelen Ocakta yaristan kopardi.

Prandelli döneminde kaybedilen 11 puan var. TS maci, İBB maci, Balkes maci. Eskisehir beraberligi. Belki zirveden kopmadik bu kayiplarla ama avantaj kaybettik. Eksikler yüzünden kaybedilen puanlar var. Semih ve Burak 2.yarinin cogu macinda oynamadilar.

Diger takimlarin hakem hatalari nedeniyle kazandiklari en az 10-12 puan var. (Seba sezonu)

Son zamanlardaki en doğru oyunumuz olmadı mı ya? Savunmada açık vermedik, girdiğimiz pozisyonları değerlendirdik. Ben çok beğendim takımı. Hocada artık Olcan-Umut denemelerinin yanlış olduğunu görmüştür.

Rehavet yok, medyadaki asiri övgüler rehavete sokar, aman dikkat. Bu saatten sonra tüm maclar cok zor olacak. Rehavetin sadece bize zarari olur.

Bu arada Mancini kalsa, Drogba olmadan, GS muhtemelen Ocakta yaristan kopardi.

Prandelli döneminde kaybedilen 11 puan var. TS maci, İBB maci, Balkes maci. Eskisehir beraberligi. Belki zirveden kopmadik bu kayiplarla ama avantaj kaybettik. Eksikler yüzünden kaybedilen puanlar var. Semih ve Burak 2.yarinin cogu macinda oynamadilar.

Diger takimlarin hakem hatalari nedeniyle kazandiklari en az 10-12 puan var. (Seba sezonu)

Oralarda puan kaybettik ama zorlu Anadolu deplasmanlarının da çoğunu kazandık tuhaf bir şekilde.

Son zamanlardaki en doğru oyunumuz olmadı mı ya? Savunmada açık vermedik, girdiğimiz pozisyonları değerlendirdik. Ben çok beğendim takımı. Hocada artık Olcan-Umut denemelerinin yanlış olduğunu görmüştür.

1.golden 3-4 dakika önce cok net bir posizyon verdik aslında, o posizyon sezonun özeti gibiydi, ileride kaptırdıgımız her top kalemizde tehlike oldu (sezon geneli)

şikenin futbolumuza verdiği zarar o kadar belli ki. Çünkü şike futbolu en başta maddi olarak vurdu. Bütün takımların kadrosu zayıf. Prandelli dönemine rağmen, umutlara-olcanlara-sabrilere, onca saçma sapan puan kayıplarına rağmen biz lideriz. Eskiden olsa 10-15 puan fark yemiştik bu isimlerle.

Üst Alt