STSL 14/15 H:29 | Akhisar Belediyespor 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Mayıs - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:29 | Akhisar Belediyespor 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Mayıs

Muslera'nın biraz daha vakit geçirmesi lazım.Yalandan sakatlansa gibi yapsa 3-4 dakika gider oyun soğur.2-0 öndeyken çok işe yarar.

Bu arada hakeme değinmeden olmaz

Ahmet Cebe 3 defa sarı kart görmesi gerekiyordu. Hele bir tanesi sarı gördü hemen ardından yaptı
Bruno aynı şekilde maçı tamamlaması skandal
Zokora maçın başında 3 kere arkadan faul yaptı kart bile görmedi.

Ahmet Çakar beyfendi bakalım bunlara değinecek mi

şerefsizlerin ilk maçta fenere attırtıgı nizami olmayan gol kafama çok takılıyor çünkü ikili averaj bizim olacaktı ve çok öenmli i avantajdı

1-0'a, kötü oyuna 3 puan getirecek her duruma razıydım.

Selçuk, Emre çok iyidi defansif olarak bazen sorun çıksa da beklediğimden iyidiler. Bruma'da gelişme var, Burak 2 gol attı ama bana geçen yıl ki Burak'ı hatırlattı geçen haftada öyleydi. Sneijder ilk yarı iyidi ama ikinci yarı kafa olarak pek sahada değildi sanki hele Burak'ın attığı pası yasine göndermesi beni deli etti.

Semih,Hakan,Muslera,Telles :hat:

2 gol atti, diger 2 pozisyonda da cok zor pozisyonda vurdu. Bizdeki en büyük sorun, ileri 4lüyle kordineli bir sekilde pres ve savunma yapamiyoruz. Birisi baski yapiyor, digerleri yapmiyor. Öndekiler baski yapinca, ortasaha dönen toplari almak icin öne cikmiyor.

Hamza Hoca, Sneijder ve Buraka pres yaptirmak icin mac boyu cabaladi.

2 gol atti, diger 2 pozisyonda da cok zor pozisyonda vurdu. Bizdeki en büyük sorun, ileri 4lüyle kordineli bir sekilde pres ve savunma yapamiyoruz. Birisi baski yapiyor, digerleri yapmiyor. Öndekiler baski yapinca, ortasaha dönen toplari almak icin öne cikmiyor.

Hamza Hoca, Sneijder ve Buraka pres yaptirmak icin mac boyu cabaladi.

Burak eski günlerini hatırlattı derken gol kaçırma olarak demedim zaten çok faul yaptı, top kaybetti, ofsayta düştü :D

Burak eski günlerini hatırlattı derken gol kaçırma olarak demedim zaten çok faul yaptı, top kaybetti, ofsayta düştü :D

Sanirim 1 kere ofsayta düstü. Buraka verilmeyen faullerde vardi. Gol atsinda, bu saatten sonra iyi oyun önemli degil.Hakemler tüm takdir haklarini Akhisardan yana kullandi zaten.

Bu arada Sneijdere hazirladigi pozisyon cok iyiydi. Sneijder vurur sandim ama Yasine pas vermeyi tercih etti.

Bruma tarık hayroviç amrabat 30m sora diyorlarki bu klup niye batıyor 1000 tane personeli işten çıkarsan ne olur bir tane akıllı transfer yapamayınca...

Tmm be anladik ikinci yari bok gibi oynadik.
Stadtaki taraftarlar tadini nasil cikariyor bi örnek alin.
Iyi futbol beklemeyin bu saatten sonra.

2 tane attik ve yemedik bukadar basit.

Şimdi lig sonunda takımı kim şampiyon yapmış olacak? bir azizimiz olsa neyse, hocamız köylü,
taraftar desen maçlara gitmiyor, yöneticilerimiz zaten beş para etmez, futbolcularımız yetenek fakiri, kim bizi şampiyon yapıyor? Biri cevap yazsın lütfen...

Bu arada hakeme değinmeden olmaz

Ahmet Cebe 3 defa sarı kart görmesi gerekiyordu. Hele bir tanesi sarı gördü hemen ardından yaptı
Bruno aynı şekilde maçı tamamlaması skandal
Zokora maçın başında 3 kere arkadan faul yaptı kart bile görmedi.

Ahmet Çakar beyfendi bakalım bunlara değinecek mi
3 mu ilk yariydi o ikinci yariyi izlemedin mi guray

Üst Alt