STSL 14/15 H:30 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S | 10 Mayıs - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:30 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S | 10 Mayıs

taşşehire takılması lazım fenerin diğerlerine takılmaz zaten o maçıda gümüşdağ ile bağlarlarya hadi hayırlısı kısaca 4 de 4 süz şampi olmak imkansız

Şöyle boş muhabbetleri bırakalım.Göksel enayi olmalı heralde takımınının uefa kupasına gitmesini istemeyecek.Başakşehirin kendi sahasında yanlızca 1 kez yenildiğinide unutmayalım.Ligdeki en başarılı 3 takımdan biri içerde.Fenerin mersin ve başakşehir maclarından 6 puan çıkarması imkansız.Arada daha bursa maçları var.31 yaş ortalamı bir takım kaldıramaz bu kadar maçı.

Şöyle boş muhabbetleri bırakalım.Göksel enayi olmalı heralde takımınının uefa kupasına gitmesini istemeyecek.Başakşehirin kendi sahasında yanlızca 1 kez yenildiğinide unutmayalım.Ligdeki en başarılı 3 takımdan biri içerde.Fenerin mersin ve başakşehir maclarından 6 puan çıkarması imkansız.Arada daha bursa maçları var.31 yaş ortalamı bir takım kaldıramaz bu kadar maçı.

Ilk macta Fener yürüye yürüye yendi bunlari Kadiköy de. Ibb kaleye sut bile cekmedi ayip olmasin diye.

Ne Sivas ne de baskasi, en saibeli mac bu IBB maci bence. Fener rahat alir.

Yıl 2006,2007 falan olsa Bjk olsun Fb olacağına derdim yalan yok,ama şimdi fark etmez,Fb ile Bjk'nin hiçbir farkı yok.

Zaten ipler bizim elimizde yahu,kendi göbeğini kendi kesebilen tek takım biziz.Bu zavallıca bir düşünce bence aynı zamanda.4/4 yapamayacak mı koskoca Galatasaray?
Ben bunla ilgili dun baslik actigimda ustume geldi forumdaki genc arkadaslar.

Hala rakip puan kaybindan sikeciden medet uman insanlar var.

Cikar 4/4 yaparsin herkese kapagi takarsin. Ben daha kotu bi senaryoyu istemiyorum. Olacak ve olmasi gereken budur.

HTC One cihazımdan gönderildi

GS, 4te 4süz zaten sampiyon olamaz. Bu 4 macta cok zor gececek. Rakipler bize karsi, Avrupa maci oynuyor gibi oynuyor. Buna ragmen, hala bazi maclarda motive olmus bir GS görmüyorum.

Ts macinda kimse Tsnin öyle oynamasini beklemiyordu. Son macta yine ilk yarida mental acidan iyi hazirlanmis bir GS görmedim. Konya ilk yarida buldugu net pozisyonlardan birini atsaydi, bugün sampiyonlukta sansimizin düsük oldugunu konusuyor olurduk.

Bu arada Fbnin bir sampiyonlugunun gelecegi bile belli degil. O Cas karari varken, eninden sonununda o sampiyonlugu kaybederler.

Ilk macta Fener yürüye yürüye yendi bunlari Kadiköy de. Ibb kaleye sut bile cekmedi ayip olmasin diye.

Ne Sivas ne de baskasi, en saibeli mac bu IBB maci bence. Fener rahat alir.

Deplasmanlarda başarılı değil başakşehir.Bursa üstünden panzer gibi geçti ona bakarsan 4 ledi.Bizde çok rahat şekilde 2 0 öne geçtik.Yasinle net kaçırdık 3 4 e gidecek maçı hamzanın öküzlüğü yüzünden verdik.Bjk la içerde oynadıgı maçta kargalara şut fırsatı bile vermediler.Ben çok iddalıyım fb nın o maçı kazanması imkansız.2 hafta kaldı zaten bu msjımı alıntılarım daha sonra.

Sivas maçının ilk yarısı gibi bir tiyatro izleriz ardından fenerin son dakikalarda kazanacağı bir maç olur.

Deplasmanlarda başarılı değil başakşehir.Bursa üstünden panzer gibi geçti ona bakarsan 4 ledi.Bizde çok rahat şekilde 2 0 öne geçtik.Yasinle net kaçırdık 3 4 e gidecek maçı hamzanın öküzlüğü yüzünden verdik.Bjk la içerde oynadıgı maçta kargalara şut fırsatı bile vermediler.Ben çok iddalıyım fb nın o maçı kazanması imkansız.2 hafta kaldı zaten bu msjımı alıntılarım daha sonra.

Insallah sen hakli cikarsin da renktas ben kizarmaya raziyim :)

Bence de bu maci Basaksehir alir
Bizde at sikecilerini eyner tur atariz 33. hafta

Peki bu pazarlık nedir tam olarak?

-12 Puan pazarlığı, playoff 'ta puanların yarıya düşülmesi, playoff turunda takımların birbiriyle 6 puan 'lık maç oynamaları...

Tahminim M.A.Aydınlar 'ın Fener 'i -12 puan cezaya playoff icadıyla ikna ettiği yönünde.

Neden 12? Hiçbir mantığı yok değil mi? bence M.A.Aydınlar şunu düşünmüştür; Ligde puan puana bitse bile FB 'ye verilecek -12puanın telafisi var. Puanlar yarıya indiğinde hala kapatılabilir bir fark olur.

Bunların kaybetmesi hiç iyi olmadı.BJK'lilerin Arena'ya gazla gelmesini isterdim.Sonra heveslerinin kursaklarında kalışını görmek güzel olurdu.
Bir de FB 2. olursa FB seri başından giremiyecek CL'ye ön elemede.İlk turda bile seri başı olamayabilir.FB'nin 2. olursa CL şansı da çok zor.

Biz şampiyon olamadıktan sonra bjk şampiyon olmuş, olmamış şahsen beni ilgilendirmez.
Etik olarak doğru, ancak gönül ferman dinlemiyor.

FB 'mi TS 'mi şampiyon olacak dediğimiz sezon bizler taraftar olarak tarafsız mı kaldık? Yada ondan önceki sezon FB, Bursa çekişirken? Şimdi gidip bunu o sezon "TS 'a bu maç yenilelim" diyenlere bağlamazsak sevinirim. Sonuçta bu dediğimiz profesyonel arenada geçerli değil. Diyelim ki, Arenada 'ki BJK maçına kadar iddiamız bitti ve BJK yada FB 'nin şampiyonluk ihtimali var. Bizler FB 'nin faydalanacağını umursamadan yine o BJK maçını kazanmak için elimizden geleni yaparız.

Şovenistlik yapacak değilim, bizim en büyük rakibimiz FB ise, elbette Fener 'in şampiyon olmasını istemem. Bu taraftar olarak benim en doğal hakkım.

Benzer bir idealistlik ile, "rakibimin diğerleriyle yapacağı maçlar bizi ilgilendirmez" diyen arkadaşlar da var. Onlara FB 'ye 2 kez yenilip aldığımız şampiyonluğun ne kadar değerli olduğunu anımsatırım.

Biz olmazsak şu olsuncular bence hangi takımı tuttuklarını bilmiyorlar. Galatasaray şampiyonluk yarışı yaparken, Fenerle çekişirken olur da takılırsam diye yanında yancı mı taşıyacak?

Yancı taşımak değişik bir eleştiri olmuş. Bizim taraftar olarak, biz olamıyorsak şu olsun dememizi başka kalıplara koymamak lazım. Hele hele Galatasaray 'lılık eleştirisi boyutuna taşımamak lazım. Bu tamamen 3ncü takımlarla ve bizim oynadığımız maçlar dışındaki maçlarda geçerli bir temenni. Her maçı kazanıp geçemeyeceğimiz için rakiplerimizin puan kayıplarının stratejilerini de yapmak en doğal hakkımız olmalı.

Üst Alt