STSL 14/15 H:30 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S | 10 Mayıs - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:30 | Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor | M.S | 10 Mayıs

olcay-sahan-sampiyonluga-savasacagiz-ozel-5738998_o.jpg

Benim sakalim Besiktasin büyüklügünü gösteriyor!!!

Kızlar sakal lı mı sakal sız mı seviyorlar ?

Yalnız bu herifler uzun bir süre şampiyonluk göremezler, belki 200.yıllarında ipi göğüslerler :D Yabancı sınırınında kalkmasıyla, GS-FB ile BJK arasındaki makas iyice açılacak.

Taçtan çevrilen top her yerde gösterildi bende devamı gol oluyor sandım meğer değilmiş.Şu maçta hakem diye ağlamalarınn bir gerekçesi yok.G.Antep'in golü nizami Serdar'a faul filan yok, mevkisinde oladığı için yalandan kıvranmalarına prim vermemeleri doğru.

Demba Ba boş kaleye atamasın, Töre bencillik yapsın sonra hakem.

Dakika 90+7 : Beşiktaş atağında Holosko sağ çaprazdan kaleye sert vurdu ama top üstten auta çıktı. ' Dakika 90+8 : Beşiktaş Hilbert'in attığı gol ile 2-1 öne geçiyor

Demba ba'da net golleri kacırabiliyor. Hani Burak'a cokta atıp tutmaya gerek yok.

Bjk bizim maca 2-3 puan gerimizde cıkmalı, hani stres yapmalılar, 5-6 puan geriden cıkar rahat oynarlarsa puan cıkarmamız cok zorlasır.

öncelikle çok heycanlıyım.haklı çıkarsam hepimiz seviniriz.ama akhisar beşiktaştan,mersin de fenerden puan alacak diye düşünüyorum.hatta yenerler bile diyebilirim.daha rahat olucaz inşallah:hat::hat:

Hemen varsayım tablosu oluşturalım.Bjk Akhisar'a puan bıraktı,haftaya Konya'yı yendi.Fb ise Mersin'e puan bıraktı.Biz de Gençler'i yendik

Gs 73
Bjk 69
Fb 68

Derbide kaybetsek bile önümüze geçemiyorlar. :D Yenilseler hatta,

Gs 73
Bjk 68
Fb 67

Süper senaryolar ama gerçekleşir mi soru işareti.Bunları daha fazla düşünmek yerine çakalım şu Gençler'e.Son dakikadan gelen beleş penaltı golüyle gelen galibiyete bile razıyım.

Hemen varsayım tablosu oluşturalım.Bjk Akhisar'a puan bıraktı,haftaya Konya'yı yendi.Fb ise Mersin'e puan bıraktı.Biz de Gençler'i yendik

Gs 73
Bjk 69
Fb 68

Derbide kaybetsek bile önümüze geçemiyorlar. :D Yenilseler hatta,

Gs 73
Bjk 68
Fb 67

Süper senaryolar ama gerçekleşir mi soru işareti.Bunları daha fazla düşünmek yerine çakalım şu Gençler'e.Son dakikadan gelen beleş penaltı golüyle gelen galibiyete bile razıyım.
penaltı kazanırsak haklı bi penaltı olsun:eek: bize yakışmaz haram puan:hat:

Üst Alt