STSL 14/15 H:30 | Galatasaray 1-0 Torku Konyaspor | MS | 8 Mayıs - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:30 | Galatasaray 1-0 Torku Konyaspor | MS | 8 Mayıs

Şikeci tayfa sağa sola saldırdığına göre epey zorlarına gitmiş bu 3 puan. :D Bu arada MUAZZAM;

11230436_1577444365841811_938245370_n.jpg

Eskişehir maçı bizim maçla aynı saatte bitmesine rağmen TRT sadece Eskişehirin maçını verip bizim maça az sonra geçmesi ve halen daha yayınlamaması ayrı bir skandal dır.

yahu şu hasan kabze mevzusunu boşverin.

ciddiye aldığınız adamlar tescilli şikeciler.

kişi kendinden bilirmiş diye bir laf var.

golden sonra da panik devam etti. forumda öldük öldük dirildik resmen. galibiyetten hemen sonra bi bardak su ictim valla o neydi öyle.. bu arada gol gelmeyince antep macinda yayin degistirip totem yapmistim, tutmustu.. bugün o antep macinda golü getiren linke döndüm ve yine gol oldu.. :D:D:hat::hat:

Ulan ümit karan hayatında fririk atmamış geldi bize attı furkan desen hayatının golünü attı stancu necati banko her maç attılar eski futbolcularından en çok golü yiyen bİziz hala ona buna laf ediyor şerefsizler azıcık şerefiniz varsa susarsınız rakip de yere yatan 5 dk kalkmıyor kaç haftadır onları söyleyen yok karaktersizler alayınıza koyduk işte ...

bu kadar iyi kapanan ve puan kaybetmemiz için iyi şartlanan(!) bir takıma karşı anca bu kadar oynayabilirdik, bugun oynayan oyunculardan bir kaçı bireysel olarak birşeyler yapmak istediklerinden takım oyunu oynayamadık.Kendi sahamızda baskı kuracağımıza ,baskıyı kalemizde gördük.Olcan Bruma Yasin çok bireysel oynadılar,sonuçta kötü de oynasak 3 puanı aldık.İyi futbola değil galibiyete 3 puan veriyorlar .O yüzden mutluyum.
Umarım haftaya daha iyi oynarız.Deplasman maçları bize daha kolay gelecek diye düşünüyorum.Sonuçta bu kadar kapanmayacaklar.

Bu maç çok kötüydük gerçekten.Ama bunda haşortmanlınında etkisi büyüktü.Resmen 10 kişiyi kalenin önüne dizmiş ezik.Boş alan bulmak imkansızdı.Tabi bu bir mazeret değil ama etkisi vardı.Weste baya kotüydü bu maç.Chedjou insallah sezonu kapatmıstır.Bu adamın savunmada oldugu her mac gol yeme olasılıgımız çok daha fazla.Tam bir ayaklı bomba.Semih balta çok daha uyumlu bir çift stoperde.

Ne var abi, Hasan galatasaray'lıdır sevinip üzülebilir. Ben oyununa bakarım. Oyundada gayet mücadele etti aldıgı paranın hakkını vermeye calıstı. Maç boyunca calıstı cabaladı, geçtiğimiz maçlarda gol atmıslıgıda var. O anda refleks olarak gsli olarak üzülmüş olabilir.

golden sonra da panik devam etti. forumda öldük öldük dirildik resmen. galibiyetten hemen sonra bi bardak su ictim valla o neydi öyle.. bu arada gol gelmeyince antep macinda yayin degistirip totem yapmistim, tutmustu.. bugün o antep macinda golü getiren linke döndüm ve yine gol oldu.. :D:D:hat::hat:

Maclari direk o linkten izlesen, biz de aci cekmesek?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Üst Alt