STSL 14/15 H:30 | Galatasaray 1-0 Torku Konyaspor | MS | 8 Mayıs - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:30 | Galatasaray 1-0 Torku Konyaspor | MS | 8 Mayıs

Burak son dakikalarda topla giderken arkadan birisi faul yaptı ve hakem sarı kart gösterdi,o pozisyonu aradım ama ligtv özette yok nerede bulabilirim acaba fikri olan var mı?

CEgpz7JUIAAxccC.jpg

Abi yendik iyi güzel golü saltolar, parendelerle karşıladım ama bu futbol nedir, ruhumu söktü hadi beni geçelim rakipler nasıl umutlanır şu oyunu görünce haklı olarak.

Bu hafta kesin puan kaybetmeleri lazım 4 de 4 yapamayacağız bu bariz.

Lig bitmiş hala futbol güzel futbol filan bekleyen var. Bize puan lazim puan gerisi boş. Ve yıl sonunda şampiyon olursak Hergün salladiginiz HAMZA hoca sayesinde olacağız. Forum 4 yıldız ile yıkılınca kimse çok kötü oynadik, umut olcan sabri selcuk demeyecek çılgınca eğlenecek.

Abi yendik iyi güzel golü saltolar, parendelerle karşıladım ama bu futbol nedir, ruhumu söktü hadi beni geçelim rakipler nasıl umutlanır şu oyunu görünce haklı olarak.

Bu hafta kesin puan kaybetmeleri lazım 4 de 4 yapamayacağız bu bariz.
Benim de ömrümden ömür gitti maçı seyrederken. Bu nedir böyle abicim, kafayı yiyoruz 90 dakika boyunca.

Ne kadar dandik bir ligimiz var şu futbol ile şampiyonluğun en büyük favorisiyiz, gercekten ligimizin seviyesi yerin dibinde sürünüyor.

Lig bitmiş hala futbol güzel futbol filan bekleyen var. Bize puan lazim puan gerisi boş. Ve yıl sonunda şampiyon olursak Hergün salladiginiz HAMZA hoca sayesinde olacağız. Buaralar 4 yıldız ile yıkılınca kimse çok kötü oynadik, umut olcan sabri selcuk demeyecek çılgınca eğlenecek.
He o leş gibi futbol yüzünden bugün lig gerçekten bitiyordu zaten. Kimse buarda çıkıp niye 3-5 atmadık, üç kişi üst üste niye çalımlamıyolar, rövaşata atmadılar bu saylanmaz tribinde değil ama bugün sahada oynanan oyun en azından "ben şampiyon takımım" imajı vermeli bugün Konya bizden çok pozisyona giriyorsa orda sıkıntı vardır demektir. Değil 30. hafta 34. hafta aynı şeyi söylerim, şampiyon olsak bile bir isime bağlanmayacak kadar kalitesiz lig yaşandı ve karşılıklı beceriksizlerden bugüne geldi o yüzden umarım gözümüzü boyayıp, buna kanmayız.

He o leş gibi futbol yüzünden bugün lig gerçekten bitiyordu zaten. Kimse buarda çıkıp niye 3-5 atmadık, üç kişi üst üste niye çalımlamıyolar, rövaşata atmadılar bu saylanmaz tribinde değil ama bugün sahada oynanan oyun en azından "ben şampiyon takımım" imajı vermeli bugün Konya bizden çok pozisyona giriyorsa orda sıkıntı vardır demektir. Değil 30. hafta 34. hafta aynı şeyi söylerim, şampiyon olsak bile bir isime bağlanmayacak kadar kalitesiz lig yaşandı ve karşılıklı beceriksizlerden bugüne geldi o yüzden umarım gözümüzü boyayıp, buna kanmayız.
Kardeş sen 10 hafta öncede bizden bir halt olmaz diyordun sonuç su an lider ve harbi sampi.... Bir GALATASARAY var ortada başındaysa HAMZA hoca var...

Benim de ömrümden ömür gitti maçı seyrederken. Bu nedir böyle abicim, kafayı yiyoruz 90 dakika boyunca.

Ne kadar dandik bir ligimiz var şu futbol ile şampiyonluğun en büyük favorisiyiz, gercekten ligimizin seviyesi yerin dibinde sürünüyor.
Ya sorma gerçekten evet hep yetersizdi ama bu sezon dibi gördük gerçekten. Geçen sene Fener son dakika golleri çok olmakla birlikte hatırı sayılır bir oyun oynadı objektif olursak, bizim son 2 şampiyonluğumuz özellikle ilki benim izlediğim en iyi Galatasaray'dı ama bugüne bakıyorum gerçekten tesadüf şurda olmamız Bjk de Fb de aynı.

Bu şampiyonluk kazanın gözünü kör ederse epey öyle kalır bence takımların ciddi takviyelere ihtiyaçları var.

Yan komşum aşırı fanatik Galatasaray'lı. Kalp hastasıydı. Adamda 2000/01 sezozundaki kadronun hepsinin imzaladığı forma var. Ufak bir kalp krizi geçirmiş bugün. Sesleri duydum ben, bir kaç tane kaçırdığımız pozisyonda delirdi. :)

Yan komşum aşırı fanatik Galatasaray'lı. Kalp hastasıydı. Adamda 2000/01 sezozundaki kadronun hepsinin imzaladığı forma var. Ufak bir kalp krizi geçirmiş bugün. Sesleri duydum ben, bir kaç tane kaçırdığımız pozisyonda delirdi. :)

İyidir inşAllah oda benim gibi ozaman bende son hafta bjk maçını falan hastanin yakınında izliycem yada radyodan dinlicem bi abimle onuda ayarladım

Üst Alt