STSL 14/15 H:30 | Sivasspor 2-3 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:30 | Sivasspor 2-3 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs

İlk devre şikecilerin son dakka çizgi dışından bize attıkları gol tartışılırken biri söylemişti doğruluğunu bilemiyorum, o gol yüzünden şampiyonluk giderse o zaman gör sen curcunayı..
Fener ile averaj imiz o konuda ayında ondan. 2-1 yendik ve 1-0 yenildik. Yani puan eşitliğine düşerse gol averajina kalıyor fener ile maalesef

bu oyuna ben hiç şaşırmıyorum şike filanda sanmıyorum sergen sürekli yanlış oynatıyor takımı ve hep yanlış degisikliler yapıyor

kargalara ,bize ve şikecilere beleşten puanlar verdi,hatırlayın

sivasın oyunu bırakın şikecilerin bol bol pozisyon veren oyununa bakın biz eğer yarıştan kopmazsak bunlar puan kaybeder

yazık,şu ismaile okuma yazma yada kerat cetveli ögretilmedimi
adam 2 haftadır ısrarla 5te5 yaparsak buhaftada 4te 4yaparsak şampiyonuz diyoruz,yazık

Bu sene izlediğim Fener hep aynı. Emenike oyundayken kaleden Emenike'nin 10 metre önüne at kaos yaratsın. Kuyt-Webo oyundayken ver kanatlara her topu içeri ortalasın. Olmazsa orta saha oyunculardan sürpriz şutlar gelsin.

Bu ligde 3 büyüklerin sadece formasıyla ilk 3 ü oynaması lazım o ayrı. Fakat bu Fener'in şampiyonluk mücadelesi vermesi olacak iş değil. Set oyununda en ufak bir varyasyonu yok, oyuncular yaşlı ve hareketsiz. Hatta bizdeki Sneijder-Yasin gibi birbiriyle iyi anlaşan ikilileri bile yok. Yinede bu şartlarda böyle zor bir deplasmandan galibiyetle dönmeleri cok büyük artı. Çünkü 2 rakibininde bütün maçlarını kazanma ihtimali olmadığı için fener bütün maçlarını kazandığında kendini ilk 2'ye atacak. Belkide şampiyonluğa yetecek bu(umarım yetmez). Her türlü kendilerini şampiyonluk havasına sokacaklar ki kağıda puan kaybı olarak yazılan maçları rahat kazanmalarını sağlayacak malesef. Eğer kaybetselerdi muhtemelen şampiyonluk şansları bitecekti.

Her maç kendi içinde ayrı bir hikaye, kırılma anları ve zorlukları barındırır. Olayı fikstür açısından değerlendirecek olursam, bizim zor maçımız Gençlerbirliği ve Beşiktaş maçları, Fenerbahçe' ninse Başakşehir maçıdır.

Beşiktaş maçına kalırsa çoğu şey, beraberlik bile bize yeterse o maç avantaja dönüşür bizim açımızdan.

Korktuğum bir başka durum, Beşiktaşla beraberlik halinde Fenerbahçe' nin şampiyonluğu.

4 maçımızıda mutlaka kazanıp üzmeliyiz diğerlerini.

GT-I9300 Tapatalk

Şu Organize Çocuklarının ligini izlemeyin be abi yeter senaryo açık değil mi ? Herşey planlı zaten sezon başından beri ülke kimlerin elinde görüyoruz ki liginden ne bekleyelim ?

CElQv4iWIAA_t4B.jpg

Cok ciddi soyluyorum fb bu maci bugun degilde cuma gunu oyunamis olsaydi puan alamazdi haftaya yine bizden sonra oyunayacak adamlar biz kazandik diye dun cok hirslanip asildilar maca

biz maçlarımızı kazandığımız sürece sorun yok. bu arada galatasaray süper ligde final maçlarını kazanmıyorsa zaten şampiyon olmayalım. beşiktaş dahil tüm rakipleri yenecek güce sahibiz.

maçın 2.yarısını izledim de ...sivas top oynamamış be.pek de üzülcek bişey yok.bu maçı iyi oynasa da verirdi sivas.malum ikisi de şikeci.biz işimizi yapalım,sonra ardımıza bakarız.

Seni kepçe kulaklı at kafalı sergen! Çok ağlıyordun bizim maçtan sonra şimdi de sesin çıksa ya hırt! 1/2 oynadıysan işine gelmiştir tabi tükürdüğümün şikecileri!

takılmayın bu maça, satıldıgını bir haftadır söylüyorum. 2-1 ile umutlandırıop 3-2 ile yıkmaktı planları ama yıkılmayacagız.

mersin'i yenersek, fb kalan maclarında galibiyet yüzü göremez, fb'nin son direnci mersin macımız, yenersek biterler.

Normal sartlarda en fazla 8.olacak takimin hala sampiyonluk yarisinda bile olmasi yeterince inanilmaz. Adaletli bir futbol ortaminda en fazla 8.olurlardi. Gerci adaletli futbol ortami olsa, simdi 3.ligde sampiyonluk mücadelesi veriyor olurlardi.

Son düzenleme:
burhan nasıl kaçırdı o golü aklım almıyor.
ve sivas ikinci yarı nasıl gol atamadı bu kadar etkili kontraatak silahları varken

neredeyse bizim başakşehir maçı kadar yıktı bu mac beni

Üst Alt