STSL 14/15 H:31 | Akhisar Belediyespor 1-1 Beşiktaş | M.S | 14 Mayıs - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:31 | Akhisar Belediyespor 1-1 Beşiktaş | M.S | 14 Mayıs

arkadaş forumda sarı üyeye terfi ettik mesajlarımız ortada ...
sırf hayal aleminde dolaşmıyoruz diye gsli değilsin diyorlar ...
aloooo
şikecilerle aranda 3 puan var kaybettiğin an averaj farkıyla öndeler.
inşallah topçularımız sizin gibi havaya girmemiştir.
Bende garanti görmüyorum. Bizim havaya girmemiz önemli degil zaten. Bütün iş topçularda. Şampiyon olamayiz dedigin için tepki gördün. Uzatmayalimn iyi günler

Yalnız tadından yenmeyecek bi 10 gün yaşadık. Beşiktaş 2 kere, Fenerbahçe 1 kere puan kaybetti, birinden de ucuz kurtuldu. Gençlerbirliği maçından artık korkum yok. Futbolcular extra motive olacaklardır. Ayrıca rakiplerinde zor maçları var.

GT-I9300 Tapatalk

Akhisar ve Mersin gibi ödümüzü patlatan iki deplasmanı da kayıpsız geçtik eklemeyi unutmuşsun.

En kötü sezonlarımızdan biri

Bjknin de en iyi sezonu 2003 den beri :)

Adamlar bu sene olamadıysa bi 5 sene filan daha olamaz. Seneye de fener atak yapar bjk ağlar durur :D

Tapatalk kullanılarak gönderildi

böyle daha az ürkütücü oldu. ikili averaj olsa hakkımız yenmiş olacaktı. şimdi her şey bizim elimizde

puanların eşit olması durumunda önce ikili averaja sonra genel averaja bakılır.
cüneyt şerefsizinin taçtan verdiği gol olmasaydı bizim kaybetme lüksümüz olacaktı ..zira ikili averajda üstün olmuş olacaktık.
yani hakkımızı yediler.

Basin bilerek GSyi rehavete sokmaya calisiyor. Zaten takim olarak rehavete girmeye müsait bir takimiz. Bazi maclarda mental olarak iyi hazirlandigimizi düsünmüyorum. Cok ufak bir avantajimiz var. Cok zor maclarda bizi bekliyor. Hersey olabilir. Tek macta puan kaybettik mi, Fb önümüze gecer. (Prandelli dönemindeki -1 averaj sagolsun) Fbnin Mersin yada İBBye karsi puan kaybedecegine hic inanmiyorum. Bize karsi oynadiklari oyunu oynasalar, cok rahat 3 puani alirlar, orasi ayri.

Üst Alt