STSL 14/15 H:31 | Mersin İY 0-1 Galatasaray | MS | 12 Mayıs - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:31 | Mersin İY 0-1 Galatasaray | MS | 12 Mayıs

90 dakikada 3 yıl gitti ömrümden. Tamam skor önemli kötü oyun mesele değil vs de bu oyun kötü bile değil cumartesi Muslera'da yok Gençlerin 1 golü banko, taraftar alırsa alacak. Bu Selçuk kangrenden kurtulmamız için kesilmesi şart seneye sözleşmesi var diye transfer yapmazsak sözleşmesinden fazlasını kaybettirir tek başına.

Asil stresi 33. gorecegiz. Besiktas yaristan erken koparsa o baska ama arenaya iddali geliyorsa hele fener puan kaybi yasasa onlar takir takir topunu oynar ve hamza hoca yasinin yerde yuvarlanmasini izler.

Son düzenleme:
Mersin feneri bence de çok zorlar ama şöyle enteresan bir durum var.Mersin ligde galatasaray,fenerbahçe,beşiktaş ve trabzonspor ile oynadığı lig-kupa toplam 9 maçın hepsini kaybetmiş.Bakmadım ama dört büyüklerden puan alamayan tek takım olabilirler.Balıkesir bizi yendi,erciyes beşiktaşı yendi,rize beşiktaştan puan aldı ilk yarı....yani her takım puan almış ama mersin alamamış çok enteresan hakikaten...

ilhan bey mesajını editlemişsin ama yine de bjk sempatizanı olarak sana bir fail geçiyorum ..
10295.jpg

ilhan bey mesajını editlemişsin ama yine de bjk sempatizanı olarak sana bir fail geçiyorum ..
10295.jpg

kardesim ben bu sene izleyebildigim kadar izledim besiktasi. Arsenal Tottenham Liverpool maclari dahil. Takir takir oynadilar. Bazi yerlerde tecrubesizler ama iyi oynayan iyi oynamak isteyen bir takim bence saygiyi hakeder. Son macta gorduk zaten, ve o mac besiktas arenaya iddali geliyorsa kazaniriz diyemem.

Daha önceki şampiyonluklarda hissetmediğim duygular yaşıyorum nedenine gelirsek takımın zerre ümit vermemesine rağmen bitime 3 maç kala lider olmasıdır.Değişik bir durum.

Üst Alt