STSL 14/15 H:31 | Mersin İ.Y 0-1 Galatasaray | M.S | 12 Mayıs

Refik Y. AKKÜLAH

Baba Gündüz
fb yarın kazanırsa bjk perşembe puan kaybeder ve yarıştan kopar

Teoman Eraslan

Argumentum ad hominem
GalataSarayı Efendileri
kardesim ben bu sene izleyebildigim kadar izledim besiktasi. Arsenal Tottenham Liverpool maclari dahil. Takir takir oynadilar. Bazi yerlerde tecrubesizler ama iyi oynayan iyi oynamak isteyen bir takim bence saygiyi hakeder. Son macta gorduk zaten, ve o mac besiktas arenaya iddali geliyorsa kazaniriz diyemem.
9 kişi ligin alt sıralarındaki bir Takımı anca penaltı ile yenen kuşlardan bahsediyoruz değil mi ?

Alper Yılmazlar

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
bjk arena'ya iddalı gelsinki stres yapsın, asıl rahat gelirse takır takır oynarlar.
Aynen öyle.

Bjk iddialı gelsin ki açılsın, üzerimize gelsin bizde rahat rahat boşluk bulalım.

Bjk eğer koparsa feneri şampiyon yapmak için oynar, taraftarı bile bu havayı veriyo.

Yeter ki biz şampiyon olmayalım onlar için fenerlerine razılar.

Hatırlarsanız süper kupada bjk arena'ya gelmişti bir iddiası yoktu, çok rahat oynadılar az kaldı 2-0 dan maçı veriyoduk. Onların stresli olması her zaman bizim işimize gelir, genç futbolcuları var ayakları titriyo derbilerde. Özellikle arena full olursa kesin 10 kişi filan kalırlar bi mallık yaparlar yani.

Melih Peker

Taçsız Kral
kardesim ben bu sene izleyebildigim kadar izledim besiktasi. Arsenal Tottenham Liverpool maclari dahil. Takir takir oynadilar. Bazi yerlerde tecrubesizler ama iyi oynayan iyi oynamak isteyen bir takim bence saygiyi hakeder. Son macta gorduk zaten, ve o mac besiktas arenaya iddali geliyorsa kazaniriz diyemem.
sen hiç merak etme bejiktaşı yerle bir edeceğiz ;)

Güray Çavuşoğlu

★★★★
GalataSarayı Efendileri
Muslera'nın gitmesi çok kötü oldu ama kaldı biri Muslera'sız 3 maç

Ilhan Haciogul

Cezalı
9 kişi ligin alt sıralarındaki bir Takımı anca penaltı ile yenen kuşlardan bahsediyoruz değil mi ?
Hersey ortada dun besiktasi izle bugunki cimbomu izle. Besiktas hem ozguven olarak hem beceri olarak hem takimdaslik olarak hem ritim olarak bir sinif onde yalan mi soyluyorum? Tek kusurlari heyecan yapmalari bazi bolgelerde sampiyonluk tecrubeleri olmamalari… Tabii bize karsi nasil oynarlar hersey kafada baslar ve biter. Ama sahada gordugum takim iyi oynuyor. En azindan yerli yabanci kaliteleri uygun.

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Hersey ortada dun besiktasi izle bugunki cimbomu izle. Besiktas hem ozguven olarak hem beceri olarak hem takimdaslik olarak hem ritim olarak bir sinif onde yalan mi soyluyorum? Tek kusurlari heyecan yapmalari bazi bolgelerde sampiyonluk tecrubeleri olmamalari… Tabii bize karsi nasil oynarlar hersey kafada baslar ve biter. Ama sahada gordugum takim iyi oynuyor. En azindan yerli yabanci kaliteleri uygun.
Katılıyorum.Ancak her şeyden önemli bir şey var.Forma.Bizim maçları forma kazanıyor başka bir açıklaması yok.

Mehmet Han

Cezalı
Aynen öyle.

Bjk iddialı gelsin ki açılsın, üzerimize gelsin bizde rahat rahat boşluk bulalım.

Bjk eğer koparsa feneri şampiyon yapmak için oynar, taraftarı bile bu havayı veriyo.

Yeter ki biz şampiyon olmayalım onlar için fenerlerine razılar.

Hatırlarsanız süper kupada bjk arena'ya gelmişti bir iddiası yoktu, çok rahat oynadılar az kaldı 2-0 dan maçı veriyoduk. Onların stresli olması her zaman bizim işimize gelir, genç futbolcuları var ayakları titriyo derbilerde. Özellikle arena full olursa kesin 10 kişi filan kalırlar bi mallık yaparlar yani.
bjk taraftarının alayı gt kılı. delikanlıyız ayaklarına yatıp fb'yi yalarlar.

bize neden düsman bilmiyorum ama arena'da iyi bir s.. ve şampiyon olmak lazım. anlasınlar babanın kim oldugunu, ona göre akıllı olsunlar.

Engin ŞİŞMAN

Aslan Üye
Özgüven mi ? Ya kardeş özgüveni var dediğin takım bir tane derbi kazanamamis ne ozgüveni? Eli ayağı titriyor bebelerin karşılarında 2 futbolcu gördüklerinde...

Ilhan Haciogul

Cezalı
Katılıyorum.Ancak her şeyden önemli bir şey var.Forma.Bizim maçları forma kazanıyor başka bir açıklaması yok.
evet. forma, medya, isim, taraftar, bireysel beceri vs vs. Ama avrupada buna bakan yok… selcugun kicini donup de faul bekleme luksu de yok. Seneye dinamik bir kadro kurmamiz lazim …. ezip gecen o ozlenilen futbol geri donmesi lazim bu uyuz garanti korkak futboldan nefret ediyorum.

Teoman Eraslan

Argumentum ad hominem
GalataSarayı Efendileri
Şampiyonluk yolunda belki de en önemli maçı kazandık. Sevinin yahu

Ilhan Haciogul

Cezalı
Özgüven mi ? Ya kardeş özgüveni var dediğin takım bir tane derbi kazanamamis ne ozgüveni? Eli ayağı titriyor bebelerin karşılarında 2 futbolcu gördüklerinde...
olabilir ama bizde kadikoyde 16 sene mac kazanamadik. FB da turkiye kupasini kac sene goremedi. Yani pisikolojik baskidan kurtulabilen bir besiktas bizi yenebilir bunu soylemek istedim.. takilmaya gerek yok . Puan kaybederler yine kopar gideriz.

Üst Alt