STSL 14/15 H:31 | Mersin İY 0-1 Galatasaray | MS | 12 Mayıs | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:31 | Mersin İY 0-1 Galatasaray | MS | 12 Mayıs

a6752stsllogo.png

mersin.png
c80ecv.png
galatasaray.png

Spor Toto Süper Lig 14/15 Sezonu 31. Hafta
Mersin İdmanYurdu - Galatasaray
12 Mayıs 2015
19.45

Moderatör tarafında düzenlendi:

b0bf42279c-53924.png

Yedekler:
Sinan Bolat
Koray Günter
Hamit Altıntop
Olcan Adın
Armindo Bruma
Sinan Gümüş
Umut Bulut

Haydi Cimbom!...

Son düzenleme:
Serkan Balcı 2 hafta yokmuş bugün de oynamadı zaten.Rıza önce bizi sonra Fener'i yenip Beşiktaş'ını şampiyon yapmak için elinden geleni yapacaktır."Basit goller" atarak çakarız.

Takim yogun bir mac trafiginden geciyor 4 mac arayla mac yapiyoruz. Cok zor bir mac. Üstelik Mersin TS'nin sadece 4 puan gerisinde ve 7.sirada.

Kadro söyle olmali:

Muslera
Sabri Balta Semih Telles
Selcuk Melo
Emre Sneijder Yasin
Burak

Chedjou ve Hamit sakat. Oynayabilirler mi bilmiyorum.

Muslera
Sabri Semih Hakan Telles
Melo Selçuk
Emre Sneijder Yasin
Burak​

deplasmanda olduğu için bundan rahat geçer diye düşünüyorum.

ıkındığımız maçlar hep içerdeki maçlar.

kağıt üzerinde antepede konyaya da fark atmamız gerekirken kendi ayaklarımızı düğümledik.

Rıza bu maça özel hazırlayacak takımı aynı Aykutun yaptığı gibi. Zorlu bir maç bizi bekliyor arada 4 gün var iyi dinlenip konsantre olursak maçı alırız.

Nakoulma-Telles eslesmesi sıkıntılı.İlk mac Telles'i follos etmisti Nakoulma.Fakat Mersin'in savunma agir.Yasli bir takim Mersin takimi.İceride stres yapan ekibimiz deplasmanda kazanir sanirim.İns.

rıza mı bunların hocası geçen yine sormustum ama neyse.

eğer oysa en pis maç bu olacak. 2003 de bizden son haftalara doğru puan alıp " bjkmın şampiliği kutlu olsun :)" demişti.

bunu tekrarlamak için herseyi yapar. hedefe son 6, 5 vs muhabbetinin başladığından beri en sıkıntılı maç olarak bunu görüyordum.

Allahtan mersin oynadıgı rezil köy stadından yeni stadına geçti.Yoksa o ugursuz stadda her zaman zorlanıyoruz.Bu yeni stadda yeneceğimizi düşünüyorum.Servet filan agır mal.Burak çok pozizyon bulacaktır.Artık bundan sonra ötlerini yırtıp yenecekler.Taktik iyi futbol filan hikaye.

Üst Alt