STSL 14/15 H:32 | Beşiktaş 0-1 Konyaspor | M.S | 18 Mayıs - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Beşiktaş 0-1 Konyaspor | M.S | 18 Mayıs

Abi cidden yazık olmuş o zaman. O kızcağızı bana verselerdi keşke, işime yarardı. Ezilip gitmiş boş yere. O davara hele ne demeli, inan bilmiyorum. İnsan biraz yana kırar direksiyonu, gül gibi hatunu çiğnedi. :(

Adamın suçu yok bence. O salak kızı napacaksın. Yarın eve alsan yemeği falan yakar mal...Yemeği geçtim evi bile yakar o angutlukla :D

Temsili biz ;

ceelo-laugh.gif

Yazımda belirtmememe rağmen ben bu hafta biz Bjk yi yenemeyiz bizden daha iyi diyenlere idi lafım. Biraz da ağır olmuş haklısın şu Forza da sosyal medyada kaleci maçı sattı falan demişlerdi ya, kendi kalecileri hatalı gol yiyince adrenalin patlaması yaşadım. :D
Olur ağabey insanlık hali yani. Ben bu maçı görmeden de yeneceğimizi iddia ediyordum zaten bu maç tuzu biberi filan oldu diyemem çünkü benim için çok şeffaf tablo.

Sneijder'e, Burak'a veya Hamzaoğlu'na güvenmiyorum oyunumuza güvenmiyorum ama Galatasaray ve genlerine güveniyorum, eğer kazanmamız gereken final havasında bir maça çıkıyorsak Galatasaray o maçı alır. Dün de böyleydi yarın da böyle olacak.

Beter olsun fenerin kuklasi besiktas. "Biz bu lig icin fazla serefliyiz". Hay sizin olmayan serefinizi ... 8:0 diye bir yalan uydurdunuz, en sonunda gördünüz 8'i. Seref seref diye öttünüz, en sonunda kendiniz sike ile bulastiniz. Utanmadan birde üzeriniz'deki boku bize sürmeye calisiyorsunuz, ayni tüydaslariniz gibi. Fbjk size en kötüleri layik.

Son düzenleme:
Üst Alt