STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs - Sayfa 175 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs

Süper oynadık ve alnımızın teriyle tertemiz bir şampiyonluğumuz olacak. Hamza ve Sneijder'in kendine gelmesiyle artık karşımıza Dortmund yada Arsenal çıkarsa biz onlara 4 tane atarız. Sneijder da çakar onlara 2'şer tane. Bekle bizi CL intikamımızı alacağız. Melo'da süper adamın ayağını kıracak ama hakeme çaktırmıyor mükemmel bir profesyonel. Bu şekilde rakip takımları da yıldırabiliriz.
Nasıl 1 mal üye olmuş buraya

Vidanjörle çekmek lazım buradaki bazı kuşbeyinlileri,dışkı kadar kokmuş kulübünüzün şikesini aklayın önce kaldıysa gitmediğiniz mahkeme yurt dışında..Azizin salya sümükleri sizi..

Bunun gibi asalaklar üye olurlar gsliyim diye saklanırlarda saklanırlar sonra bi gece ortaya cıkıp buraya acılarını yazarlar. Ben bunlar kadar beyinsiz bi topluluk görmedim.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla yazılan cevaplara iyi güldüm ya. :D

Adam demiş ki bu kadar tersliği sindirebiliyor musunuz,ne tersliği oldu lan bu sene?Melo'nun verilmeyen bir kaç kartı var o kadar.Taçtan gol attık mı yok,rakibin golü iptal mi edildi yok,beleş penaltı mı aldık yok.Bunları misliyle Fb ve Bjk yaptı mı evet.Efsane şampiyonluk olacak şu son 2 haftayı da kazasız belasız atlatırsak.

bu fenerliler gerçekten salak, neymiş adam elini uzatmamış. adam ters ayakta yakalanmış zaten patates cuvalı gibi atmış kendini işte diğer taraftan kuvvet almayınca bi uzatın elinizi bakalım ne oluyo kafanıza gözünüze

Maca gelmeyenler cok sey kacirdilar stat neredeyse full idi ve ambians MUHTESEM idi

Kulak zarlarim patladi tezahurat sesinden

Gencler'li oyuncularin eli ayagi birbirine dolandi bi ara taraftar yuzunden

Üst Alt