STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs - Sayfa 176 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs

bu fenerliler gerçekten salak, neymiş adam elini uzatmamış. adam ters ayakta yakalanmış zaten patates cuvalı gibi atmış kendini işte diğer taraftan kuvvet almayınca bi uzatın elinizi bakalım ne oluyo kafanıza gözünüze

Onlar da biliyorlar kalecinin kontrpiyede kaldığını,bütün kuşlar puan kaybı bekliyordu bu maçtan,bu maçta da fire vermeyince kudurdular olay bu.

umut ve burak'ın yerine şöyle futbolun temel gereksinimlerini yapabilen, top sürebilen , kontrol edip pas verebilen bir forvetimiz olsa takımın kalitesi bayağı artacak. tüm oyunu bu adamların bozduğunu düşünüyorum, her atağı batırıyorlar istisnasız, batırmakla da kalmayıp kaptırıyorlar pozisyon veriyoruz.

bana öyle geliyor ki bjk maçında da acayip goller atacağız, saçma bir şekil de gol yiyecek bjk, tutabilecekken kolay bir şekilde gol yiyecek, o zaman dalgamızı geçmeye başlıyacaz, şike yaptınız da yenildiniz diye.

Ben birkaç tane kaleci tanıdığımla konuştum. Öyle bir durumda yakalanmışken elini uzatsa yüksek derecede sakatlanma riski olurdu, ayrııca uzanıp dokunsa dahi top yne eline çarpıp girerdi dediler.

Dün gece Ferhat o topu kurtarsaydı sezonun en güzel kurtarışlarından biri olurdu zaten, her kalecinin çıkarabileceği bir top değil kesinlikle.

Stancu olayına gelecek olursak adam golü kaçırdıktan hemen sonra vurulmuşa dönüyor zaten, iyi izleyenler bilir. İkilemde kalıp kötü vurduğu ve sonradan çok pişman olduğu belli. Bile bile kaçıran bir adam orada o refleksi vermez.

Ayrıca maç boyunca Stancu'ya hep bize mi oynuyosun lan şerefsiz diye yazdığım yorumlar var, okumuşsunzuudr. Maç boyunca g*tünü yırttı çünkü. Şike yapan bir adam bu denli asılmaz maça, bunlar samanlığın içinde iğne arıyorlar. Çünkü şampiyonluk gidiyor.

Ayrıca şike olsa dahi cezası var mı abicim bu ülkede? Herhanhi bir yaptırımı var mı? Sahaya yansımadı deriz olur biter. Hayde

CFMlTMdUMAASLlc.jpg

Üst Alt