STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs

a6752stsllogo.png

galatasaray.png
c80ecv.png
genclerbirligi.png

galatasaray-ttarena2.jpg

Spor Toto Süper Lig 14/15 Sezonu 32. Hafta
Galatasaray - Gençlerbirliği
Türk Telekom Arena
16 Mayıs 2015, Cumartesi
20.00

muslera yok 2-3 gol atamazsak şapa oturabiliriz mersin maçında 3 puanı musleraya yazın . tek başına kaç maç aldı sayamadım

Antep ve Konya maçlarındaki gibi oynasak kazanamayabiliriz. Çünkü bu sefer kalede Muslera olmayacak. Artık taraftarın da destek vermesi gerekiyor. Çünkü Arena'daki son 2 maçtan birisi. En az 50.000 kişi olmalı.

Bu maça 52 bin kişi gelmeli artık.Şampiyonlukta son viraj bunlar.Yenersek karga maçına fb le 3 puan bjk la 4 puan farkla gireceğimizi düşünüyorum.En kötü 77 puan bizi rahat şampiyon yar.

52 bin bilmem kaç kişi mutlaka o stadda olup herkesi ama herkesi desteklemeli. Umut-Sinan Bolat vs. bu işin şakası yok artık.

52 bin kisi olmalı artık son 2 mac, taraftar aldırmalı bu macları.

Biz arenada dolu tribünler önünde en baba takıma zor yeniliriz, yeter ki lay lay lom olmasın top rakipteyken full ıslık.

Passolig cıkartıcam bu 2 maca mutlaka gidicem yanımda da bi 4 kisi getiririm.

Şu iki maclık bile olsa passolig cıkartıp şu maca gelin tıklım tıklım olsun stad arkadaslar.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyler passolig çıkarmadan gidebiliyormuyuz bilet alırken tc kimlik falan vererek, öyle bir şey duymuştum ama bilenler yazsın lütfen

Kimler kart sinirinda
Burak-Sneijder-Melo-Semih
Bo oyuncularin hepsini birden kart cezalisi yaparlarsa sasirmayin Besiktas macinda

Üst Alt