STSL 14/15 H:32 | Mersin İ.Y 0-1 Fenerbahçe | M. S. | 17 Mayıs - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Mersin İ.Y 0-1 Fenerbahçe | M. S. | 17 Mayıs

Bjk maçında melo kırmızı kart görecek şimdiden söylüyorum. O maçta tinercilerin kazanması için ellerinden geleni yapacak hakemler

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bugün mersinin kalecisi golde hiçbir müdahale yapmadı uzaktan gelen şuta. ters ayaktada yakalanmadı.
haftayada volkan babacanın aynı golleri yediğini görecez.

SPORX.COM @sporx · 5 dk. 5 dakika önce

Emre Belözoğlu: "Haftaiçi yaşadığım olayı hiçbir camia ile bağdaştırmamak lazım. Beşiktaş olsun, Galatasaray olsun bunlar büyük camialar"

Emre Belözoğlu: "3 aylık bebeğime, anneme, eşime bu galibiyeti armağan ediyorum"

Emre Belözoğlu: "Annem çok üzüldü. Ona sesleniyorum; üzülme anne, Allah bizimledir"

SPORX.COM @sporx · 3 dk. 3 dakika önce

Emre Belözoğlu: "Dünyada sahanın içinde ne oluyorsa burada da o oluyor. Ama insanlar olaylara popülist yaklaşıyor"

Emre Belözoğlu: "Bizim de hatalarımız oluyor ama bunların karşılığı böyle olmamalı"

SPORX.COM @sporx · 4 dk. 4 dakika önce

Emre Belözoğlu: "İnşallah hak edenin kazanacağı bir sezon olur. Takımın soyunma odasında şampiyonluğa inanmış bir havası vardı"

Emre Belözoğlu: "Bu maçta oynamamam gerekirdi. Ayağımda ağrı vardı ama fedakarlık yapmak gerekiyor."

Emre Belözoğlu: "Burada berabere kalsaydık şimdi Galatasaray'ın şampiyonluğunu tebrik ediyor olurduk."

Emre Belözoğlu: "İnşallah dostça, kardeşçe, barışçıl bir ortamda lig biter"

O 170 misafir var ya

Eğrilsenizde, bükülsenizde, domalsanız da şampiyon olacaız lan. Boşuna ağlamayın tescilli şikeci köpekler

Emre Belözoğlu: "Haftaiçi yaşadığım olayı hiçbir camia ile bağdaştırmamak lazım. Beşiktaş olsun, Galatasaray olsun bunlar büyük camialar"

Emre Belözoğlu: "3 aylık bebeğime, anneme, eşime bu galibiyeti armağan ediyorum"

Emre Belözoğlu: "Annem çok üzüldü. Ona sesleniyorum; üzülme anne, Allah bizimledir"

Emre Belözoğlu: "Dünyada sahanın içinde ne oluyorsa burada da o oluyor. Ama insanlar olaylara popülist yaklaşıyor"

Emre Belözoğlu: "Bizim de hatalarımız oluyor ama bunların karşılığı böyle olmamalı"

SPORX.COM @sporx · 4 dk. 4 dakika önce

Emre Belözoğlu: "İnşallah hak edenin kazanacağı bir sezon olur. Takımın soyunma odasında şampiyonluğa inanmış bir havası vardı"

Emre Belözoğlu: "Bu maçta oynamamam gerekirdi. Ayağımda ağrı vardı ama fedakarlık yapmak gerekiyor."

Emre Belözoğlu: "Burada berabere kalsaydık şimdi Galatasaray'ın şampiyonluğunu tebrik ediyor olurduk."

Emre Belözoğlu: "İnşallah dostça, kardeşçe, barışçıl bir ortamda lig biter"

selam soyle o anana

Esas korkum oynayacağımız rakipler değil. Haftalardır taraflı medya bizim maçları didik didik ederken rakipleri sütten çıkmış ak kaşık gibi gösteriyor. Kalan iki maçta özellikle Melo'nun çok çok dikkatli olması gerek. Hem Bjk hem Rize maçları bizim için çok çok zor geçecek. Fb ne yapıp edip bugün olduğu gibi son iki maçını döve döve de olsa alacaktır.

Dediğim gibi benim korktuğum Bjk değil. Dokuz maçtır yenilmiyoruz. Altı galibiyet 3 beraberliğimiz var. Yeni stadımızda 4 maçta 3 galibiyet 1 beraberliğimiz var. Benim korkum o maça bilenmiş olarak gelecek hakem. Bu Cüneyt Çakır olursa Melo kesinlikle atılacaktır. Anlayacağınız şampiyonluğumuz hala çok zor. Ama rakiplerin gücünden değil saha dışındaki bazı çalışmalar yüzünden.

Kalan 2 maçta istediğini alıp şampiyonluk anahtarını yazıyorum.

Beşiktaş maçında rakibi kendimize çekeceğiz kontratak oynayacağız böylece ilk önce 1 puanı garantileyeceğiz. Ama dediğim gibi oynarsak 3 puanı alacağız.

Kesinlikle ileride 3 oyuncu ile başlamalı. 3 dediğim 4-2-3-1 işte sneijder orta sahaya yakın olacak bruma ile yasin burakla beraber yardıracak. Kesinlikle baskı kurmayacağız.

Kontratak ile fişi çekeceğiz. Beşiktaş arkaya çok adam kaçırıyor yasinin maçı olabilir. Bruma yasin burak 3 kontra oyuncusu ile fişi çekeriz. Orta sahayı boş bırakmamak gerekir beşiktaşın ortası boş zaten ve orda çok top kaybı yapıyorlar.

Gelelim rize maçına bütün pislikleri yapmalıyız. Hatırlatayım burak'ın yarıldığı maçı. Pislik üzerine pislik yapacaklardır. Maçın başında 1 gol atıp taraftarın üzerine oynayacağız burak ve melo ile.

Karanlıkta 1 kupa daha kaldırırız.

Üst Alt