STSL 14/15 H:33 | Başakşehir 2-2 Fenerbahçe | MS | 4. YILDIZ BİZİM, KUPA BİZİM! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:33 | Başakşehir 2-2 Fenerbahçe | MS | 4. YILDIZ BİZİM, KUPA BİZİM!

a6752stsllogo.png

150px-KulupLogolari-000240.png
v.png
PEVrrQ.jpg

Spor Toto Süper Lig 14/15 Sezonu 33. Hafta
Başakşehir - Fenerbahçe
25 Mayıs
20
.00

Başakşehir ile Trabzon arasındaki puan farkı 4.Yani bu maçta puan kaybetme lüksleri var maalesef.

Forumda Sivas'ın kalecisi Ertuğrul'a sallarken onu savundum çünkü önceki yıllarda Fener'e karşı iyi maçlar çıkardı ama bu Volkan Babacan'a zerre güvenmiyorum.1.si şikeli sezon 2010-2011'de Kayseri'de kiralıkken 3.dakikada Fb'ye gol hediye etmiştir.Altta videosu var.2'si Muslera ilk geldiğinde attığı twitler ve Muslera penaltıdan bu herife gol attıktan sonra kudurması nedeniyle bu herife uyuz olurum.

https://www.youtube.com/watch?v=kRxUL42yhr4
0.29

3027930.jpg

Atanı ve tutanı eski Fenerli olan bir takımdan bir şey beklemiyorum yalnız Fener'in de rakip kaleye gitmeye gücü yok.Beşiktaş'ı yenersek Fb psikolojik olarak biter ve bu maçı alamayabilir.

Şimdiden söylüyorum. Hiç kimse umutlanmasın. Fener rahat alır yani izin verilir. Ama olurda Başakşehir ciddi oynar , hatır şikesi yapmazsa Fener gol bile atamaz.

başakşehire bakıyorum 4 puan fark acmıslar, kalan 2 maçları içerde fb dışarda mersin

bu maçta yenilirlerse ve alttaki 2 takımdan biri kazanırsa işleri son haftaya kalıcak mersin deplasmanına

orda galibiyet kesin mi dersiniz? bence değil

o yüzden bu maç asılabilirler 4 puan falan diye bakmayın

başakşehirin avrupaya gitme şansı var bursa ve ts ile yarışıyorlar

bu sebeple ve fbnin boktan 1 takım olduğunu gerçeğini de eklersek başakşehir kazanır

Haydi beyler, herkes fener farkla alır desin. Öyle diyince hep puan kaybediyorlar. :D :D

fener tarihi fark atar, umudum yok.

Üst Alt