STSL 14/15 H:33 | Başakşehir 2-2 Fenerbahçe | MS | 4. YILDIZ BİZİM, KUPA BİZİM! - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:33 | Başakşehir 2-2 Fenerbahçe | MS | 4. YILDIZ BİZİM, KUPA BİZİM!

Yeminle açıp düğünümü geri sarıp izlemedim :) şu sizin golllllll yazan mesajlarınızı 50 kez geriye sardım :) başta totemciler olmak üzere hepiniz adamsınız adammmmmm

bence kalecinin günahini alma, cok iyi tuttu, orda webo galiba cok saglam gitti kafaya oda sandi disari cikacak. Bence genel anlamda daha aptalca goller yiyebilirdi, ama adam gibi cikip tuttu.

O Zenci kimdi ya, baya hosuma gitti, bir tek son anda gol atayim derken, kontra yiyecektileri son saniye 35 kisi öndeydiler
zenci çok sexiydi
feneri sevmesi normal

ferhatın yediği golü senelerce konusacak olan ınsanlar volkanın yediği gollere hiç bişey demediler bugun. yalçın ve uğur olmasa son 3 dakıka fener fazla fazla atardı.

yediği gollerde ellerini hatta vucudunu cekmesının dısında bır top yumrukluyor penaltı noktasının çaprazında direkt egemene asist yapıyor yalçın çıkartıyor sonra gene saçma sapan bı yumruklama gerçekleştiriyor.

ayrıca diğer volkan'a gelırsek bugun 3 kez atılmalıydı melo rt yaptı diye 2 maç ceza yedi tüm ülke ayağa kalktı volkan topu atmadı dıye top toplayıcı cocuğun anasını bacısını bırakmadı. bu1

2. ceza sahası dısına topu kucaklayıp cıkıyor yıne atılmadı

3. son dakıkada kontraya gıderken ibb arkadan yaptğı hamle kırmızı. atılmadı.

hiç biri konusulmadı konuslmazda. merak edıyorum rt ye ceza verenler kufurlu göruntulerden nekadar ceza verecek volkana.

Son düzenleme:
BŞK'nin inanılmaz mallığına da değinmeden geçmeyelim, ulan bu maç 2-2'ye getilir mi? Adamların 3 pas yapmaya dermanı yok gidip saçma salak goller yiyorsun. Hele Diego'nu golü komediydi. Yok Avrupa takımıymış da, İskandınav takımıymış da, disiplinli oynarmışş da. Geçin bunları, bu maçı 2-2 bitirmk inanılmaz bir başarısızlıktır. Bunlar Avrupa'da madara olurlar.

Ya fanatik bir görüş gibi gelebilir ama... 2 gol de yenecek goller değil. Babacan'ın ne yaptığına ya da yapmadığına dikkat edin. BŞK, kalecisinin kurbanı oldu.

Bu arada alakasız ama seneye ben bunların kombinesini alacağım, değişiklik olsun. Güzel top oynuyor i.neler.

ferhatın yediği golü senelerce konusacak olan ınsanlar volkanın yediği gollere hiç bişey demediler bugun. yalçın ve uğur olmasa son 3 dakıka fener fazla fazla atardı.

yediği gollerde ellerini hatta vucudunu cekmesının dısında bır top yumrukluyor penaltı noktasının çaprazında direkt egemene asist yapıyor yalçın çıkartıyor sonra gene saçma sapan bı yumruklama gerçekleştiriyor.

ayrıca diğer volkan'a gelırsek bugun 3 kez atılmalıydı melo rt yaptı diye 2 maç ceza yedi tüm ülke ayağa kalktı volkan topu atmadı dıye top toplayıcı cocuğun anasını bacısını bırakmadı. bu1

2. ceza sahası dısına topu kucaklayıp cıkıyor yıne atılmadı

3. son dakıkada kontraya gıderken ibb arkadan yaptğı hamle kırmızı. atılmadı.

hiç biri konusulmadı konuslmazda. merak edıyorum rt ye ceza verenler kufurlu göruntulerden nekadar ceza verecek volkana.

+ caner. Zaten kırmızı aldı (çok şükür) ama çıkarken bile ettiği küfürler net görünüyor TV'den. Uzman değilim birşey değilim, ana-bacı'yı görüyorum orada. Min 5'er 5'er kapatmaları lazım bu i.neleri.

Galatasaray ajanı olduğu iddia edilen azize yıldırımın elinde Galatasaray bayrağı ile florya Meyin Oktay tesislerinde görüldüğü konuşuluyor.

Volki ayısınında çok net küfürleri var.Umarım raporlara geçmiştir.Geçmesede biz her türlü geçirdik.Bunlar bu acıyı yıllar geçsede unutamaz.

Maç 2-2 iken Trt Spor'u açtım ve Erdoğan Arıkan'ın söylediklerini duyunca ağzım açık kaldı. Fenerbahçe bir gol daha atarsa tarih yazmaya çok yakın, bu şampiyonluk bir kaç gün konuşulur daha sonra transfer haberleri çıkmaya başlar gibi söylemlerde bulundu. Surat ifadesinden o kadar belliydi ki üzüldüğü, maç bittikten sonra tebrik dahi etmedi.

Üst Alt