STSL 14/15 H:33 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 24 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:33 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 24 Mayıs

Hakemler ne zaman vermis bize penalti.Illa bizimkilerin ayaklari kirilmasi lazim calmalari icin sasirmadim ona.8tas 2.lik icin icin olumune oynayacaktir
Beşiktaş'ın 2.ncilik umudu bizden değil Fener'den geçiyor. Dolayısıyla bu hafta Fener maçını kazanırsa Beşiktaş'ı. 2.ncilik umutları da azalacak, bizim maça biraz amaçsız çıkacaktır.

Yarın Fener puan kaybeder ve sonraki gün Bjk kazanırsa, o zaman bizi yendiklerinde 2nci olabilirler. Fener puan kaybederse biz maça ekstra rahat çıkarız o da ayrı tabii...

Fener Mersin'e puan kaybederse lig yarın biter.

Puan farkı 7 BJK'nin pazartesi maçını kazanacağı garanti değil :D Fener yenerse iyice umudu keserler. Fener yenilirse de zaten beraberlik bile bizi şampiyon yapar

Beşiktaş'ın 2.ncilik umudu bizden değil Fener'den geçiyor. Dolayısıyla bu hafta Fener maçını kazanırsa Beşiktaş'ı. 2.ncilik umutları da azalacak, bizim maça biraz amaçsız çıkacaktır.Yarın Fener puan kaybeder ve sonraki gün Bjk kazanırsa, o zaman bizi yendiklerinde 2nci olabilirler. Fener puan kaybederse biz maça ekstra rahat çıkarız o da ayrı tabii...Fener Mersin'e puan kaybederse lig yarın biter.
Kesin biter.Rize evinde 9 mağlubiyet almış yenemezsen ayıp.

Kulüp kanalın şifresini kaldırtmayan yönetim utansın. Bütün akşamdır Galatasaray düşmanları izliyoruz her kanalda.

Bu hafta şikecilere bu yaygara ile puan bıraktırmazlar. Önümüzdeki haftaya oynayacağımız 8taş maçı bizim final maçımız olur. Çoğu kişinin düşüncesinin aksine bu maça 8taş ekstra motivasyonla çıkacaktır. Ayrıca haftaya oynayacağımız maçta özellikle melo diken üzerinde olacaktır, melonun(sneijder) yapacağı basit faullerde bile kart görmesi olası. Bu maçta çok dikkatli olmalıyız ve kazanmalıyız. Özellikle golcü oyuncularımız girdiği pozisyonları değerlendirmeliler. Eğer Fener maçındaki gibi 1 puan yeter anlayışıyla çıkarsak sonu hüsran olur.

Son düzenleme:
Fener'in yarın kazanma ihtimalinin çok düşük olduğunu düşünüyorum. Ama yarın Fener kazanırsa bu maçtan korkmuyor değilim..

Üst Alt