STSL 14/15 H:33 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 24 Mayıs - Sayfa 174 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:33 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 24 Mayıs

Ayrıca bir şekilde şu trabzon tayfasının ağırlığı gitmeli...Dün yasin kimseye pas atmadı kendi gitti golü atı.Sonrasında 3 pozisyon oldu aynı tarz hep burakla selçukla verkaça girmeye çalıştı belli ki bu konuda sitem etmişler... Bu adam kendi gitse daha iyi ama trabzon tayfası ciddi baskı oluşturuyor topçular üzerinde..AYnısnı tellese brumaya da yapıyorlar

yasin kalmalıda gerisi gitsin. yasin iyi bir yaz kampından sonra daha iyi düzeye cıkacaktır.

bencilliği konusundada ciddi uyarı alması gerekiyor.

yasin kalmalıda gerisi gitsin. yasin iyi bir yaz kampından sonra daha iyi düzeye cıkacaktır.

bencilliği konusundada ciddi uyarı alması gerekiyor.

ben tam tersini düşünüyorum..Kanat oyuncusu biraz bencil olabilir..Yasine şurada en çok laf edenlerden biriydim ama adam beni yanılttı ciddi yetenekli bir oyuncu.. Selçuk burak gibi adamlar sıkıştırıyor pas atsın diye..(buraka atsan ne atmasan ne)Kanat adamları topla oynamalı bence aşırıya kaçmadıkça pozisyonu kendi de bitirmeye çalışsın bu şekilde özgüveni artar bruma gibi sadece paslı oyuna dönersen kanat manat oynayamazsın..Biraz robben tarzı oynamak lazım..

Trabzon tayfasının yarısından kurtulursak çok iyi yapmış oluruz bu yaz

Burak
Selçuk
Olcan
Umut
Yasin -> Kesinlikle kalmalı, kalacak zaten. Diğer 4'lüden ikisini şutlarsak başarıdır.

İlk yarı 4-3-3

muslera
Sabri.semih.hakan.telles
hamit.melo.selçuk
yasin.burak.sneijder

ikinci yarı 4-2-3-1 son yarım saat

muslera
Sabri.semih.hakan.telles
melo.selcuk
hamit.sneijder.yasin
burak/umut
Selcuk bildigin forvet arkasi oynadi.
---------hamit---melo---------
------------------------sneijder
Yasin------selcuk--------------
-------------burak--------------

Net bu sekilde oynadik.

Selcuk bildigin forvet arkasi oynadi.
---------hamit---melo---------
------------------------sneijder
Yasin------selcuk--------------
-------------burak--------------

Net bu sekilde oynadik.

rize macında yasin solda, hamit sağda, selcuk-melo göbek, sneijder'de 10 numara oynamalı.

sneijder'in sol kanatta verimsiz oldugunu artık 9-10 yasındaki cocuklar bile biliyor. daha fazla ısrar etmenin manası yok.

Bu aksam sampiyonlugu kutlayacagiz gibi bir his var icimde rize macina gerek kalmayacak bence.

Bir de hamit melo ikilisi bence ne olursa olsun uyum icindeler. Selcuk sakat zaten dinlensin

Yasin Şimşek

CF2ATRCUUAAFOdH.jpg

1x Forvet
1x Dinamik Box2Box Orta Saha

Bu iki (üst düzey kalitede) transfer bizi bile seneye banko Şampiyon yapar.

Selcuk'a dün yine kil oldum. Bir futbolcu hic mi adam kovalamaz tüm sezon boyunca arkadas.

Bir pozisyon vardi ikinci yarida, Kerim Frei'a foul yapmaya calisti, Kerim bunu gecti ve Selcuk kosmadi arkasindan, yavas yavas bizim yari sahaya dogru yürüdü.

Üst Alt