STSL 14/15 H:33 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 24 Mayıs - Sayfa 176 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:33 | Galatasaray 2-0 Beşiktaş | MS | 24 Mayıs

abi nasıl delirmesinler. boru gibi gol yiyorduk, artık gol yemeyi kabullendigimizden, 2-1 olsun bizim olsun diyorduk.

Galatasaray adamı tımarhanelik eder yani. Az kalsın bizide ediyorduda Allah'tan sampiyon olduk. Hani o altı macta sadece fb'liler degil bende büyük sıkıntılar yasadım. tabi sonunda gülen biz olunca çok şükür uctu gitti tüm sıkıntılar :)

Yani her maç ikişer ikişer gol yiyen takım ne oldu da 6 maçtır gol yemiyor anlamadım ben de.Muslera'nın artı performansı var tamam da son 2-3 maçta çok pozisyon da vermiyoruz.Demek psikolojik bu.2008'deki takımı gördüm sanki bir anlığına son haftalarda. :D 1-0 kazanmaya alışmamız çok iyi oldu ama umarım bu gelecek sezonda devam eder,Avrupa'da başarı 4-1 kazanmaktan değil 1-0 kazanmaktan geçer.

Yani her maç ikişer ikişer gol yiyen takım ne oldu da 6 maçtır gol yemiyor anlamadım ben de.Muslera'nın artı performansı var tamam da son 2-3 maçta çok pozisyon da vermiyoruz.Demek psikolojik bu.2008'deki takımı gördüm sanki bir anlığına son haftalarda. :D 1-0 kazanmaya alışmamız çok iyi oldu ama umarım bu gelecek sezonda devam eder,Avrupa'da başarı 4-1 kazanmaktan değil 1-0 kazanmaktan geçer.

Muslera'dan sonra Balta'nında katkısı var aslında, sezon basından bu yana stoperde oynasa bence o kadar da hatalı goller yemezdik.

Tabi ne olursa olsun yeni sezonda lider bir stoper ile kalite iki beke ihtiyac var. bide dinamo ön libero ile defans hattı taş olur, cok sey istedim ama cl icin lazım bunlar :)

62c580d73c532ab55a40cd685c4e1e9c.jpg

2 sene önce sampiyonluk macimizdi. Hey gidi günler ne cabuk geciyor.

En az 2-3 sene daha sampiyonluk göremeyecegiz bu gidisle.

Bu maçtan sonra 3 sezon boyunca hiç Bjk galibiyeti göremeyeceksiniz deseler kıçımla gülerdim. Dursun Özbek sen gerçekten inanılmaz bir losersın, öyle böyle değil.

Üst Alt