STSL 14/15 H:34 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 30 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:34 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 30 Mayıs

Şampiyonluk maçımız Allahım mevzuyu biliyorsun, Amin !

Muslera

Sabri-Semih-Hakan-Telles

Hamit

Melo-Selçuk

Yasin-Burak-Sneijder​

Başakşehir'in puan alacağını pek sanmıyorum adamlar garantilemiş Avrupa ligini fazla kasmazlar.

fb'ye yenilir, mersin'i yenemezlerse. ts'de son macı alırsa avrupa hayal olur.

bence garantilenmis birsey yok. macı satarlar mı ? avcı'nın bu kadar karaktersiz bir insan oldugunu düsünmüyorum. zamanında fb'den cok puan almıslardır, sike sürecinden sonra basaksehir biraz karıstı ama avcı'ya güvenim tam. umarım beni yanıltmaz.

fb'ye yenilir, mersin'i yenemezlerse. ts'de son macı alırsa avrupa hayal olur.

bence garantilenmis birsey yok. macı satarlar mı ? avcı'nın bu kadar karaktersiz bir insan oldugunu düsünmüyorum. zamanında fb'den cok puan almıslardır, sike sürecinden sonra basaksehir biraz karıstı ama avcı'ya güvenim tam. umarım beni yanıltmaz.
Başakspor avrupayı garantiledi yav. Bursa cezalı çünkü. Lakin 4.lük hedefleri var

Başakspor avrupayı garantiledi yav. Bursa cezalı çünkü. Lakin 4.lük hedefleri var

abi nasıl garantiledi yahu. trabzon'dan bahsediyorum, trabzon son macını alır, bursada hem fb hem mersin'e puan kaybederse trabzon gidiyordaaa.

bursa'yı zaten saymadım.

sunu diyebilirsin, basaksehir macı belki satacak (avcı'dan böyle bir karaktersizlik beklemem) ama basaksehir'in iddası yok diyemessin.

-----------Muslera-----------
Sabri---Semih--Hakan---Telles
--------Hamit---Selçuk-------
--Emre----Sneijder----Yasin--
-----------Burak-------------

Üst Alt