STSL 14/15 H:6 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | M.S | 18 Ekim

Burak Günay

Tecrübeli Üye
Sneijder o 2 füzeyi Kobane'ye atsaydı IŞİD'i bitirirdi :asd:
Volkan ayısı ve fb'li futbolcuların o füzelerden sonraki yüz ifadeleri aklıma geldikçe kahkaha atıyorum :asd:

İlyas Sabankay

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Fikstür seriye devam etmek için uygun.En sert maç haftaya İbb maçı.O maçı geçersek iyice havaya girebiliriz.

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Keşke ben de bu konuya yazabilseydim. :( Sneijder'in goller asla unutulmayacak ama bu gerçek hem güzellik hem dakika hem de Fb maçı olması açısından.Efsane olması için daha çoook şeyler yapması lazım ama şimdiden kendini hatırlatacağı kesinleşti gibi.

Bir anektod da Fb'nin golü için ayıralım.Hayatımda böyle saçma sapan bir gol görmedim.Resmen bilerek attırıldı.Hem faul hem taç o pozisyon.Beni bilen bilir hakemi bahane etmenin çok saçma olduğunu düşünürüm de böyle alenen yapılırsa da olmaz.

Ayberk Çetin

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Keşke ben de bu konuya yazabilseydim. :( Sneijder'in goller asla unutulmayacak ama bu gerçek hem güzellik hem dakika hem de Fb maçı olması açısından.Efsane olması için daha çoook şeyler yapması lazım ama şimdiden kendini hatırlatacağı kesinleşti gibi.

Bir anektod da Fb'nin golü için ayıralım.Hayatımda böyle saçma sapan bir gol görmedim.Resmen bilerek attırıldı.Hem faul hem taç o pozisyon.Beni bilen bilir hakemi bahane etmenin çok saçma olduğunu düşünürüm de böyle alenen yapılırsa da olmaz.
Olası şampiyonluk mücadelesinde ve ikili averaj durumunda avantaj sağlamaları için attırıldı.Yok hakemler görmemiş falan....E kardeşim neden hep fb lehine körleşiyorlar bir anda bu hakemler? İlla ki o muhteşem 2 golden sonra içimizi cız ettirecekler.Bu ülkede fb'ye illegal hizmet olağan birşey oldu artık, alıştık...İlla ki teselli edilecekler.Amme hizmeti mübarek...

Son düzenleme:

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Her golde her maçta açılması bence de saçmalık ama bu maçta,özellikle Sneijder'in 2.golünden sonra cuk diye oturdu. :D

Çağlar Akarca

10 Numara!
Cüneyt yüzünden gol yemiştik son anda. Yine aklıma geldi, asabım bozuldu bak.

Furkan KAN

10 Numara!
Internet cekmeyen köyümdeydim ve şu maçı izleyemedim yahu hatta haber bile alamadım bittikten sonra öğrendim. Canlı canlı o ard arda 2 füzeyi izlemek nasıl zevk vermiştir sizlere kim bilir...

Üst Alt