STSL 14/15 H:6 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | M.S | 18 Ekim

Recep İçfındık

Şef Gümüş Kıvrım
Internet cekmeyen köyümdeydim ve şu maçı izleyemedim yahu hatta haber bile alamadım bittikten sonra öğrendim. Canlı canlı o ard arda 2 füzeyi izlemek nasıl zevk vermiştir sizlere kim bilir...
Arkadaslarla mekanda izlemistik. Herkes macin 0-0 bitecegine hem fikir idi. Sonra Alves danasi tekme savurdu ve 10 kisi kaldilar. Tabi biz hala gol bulacagimiza inanmiyoruz cunku vakit cok dar. Neyse yavru aldi topu iki durttu bir vurdu bammm, ardindan arkadasim sirtima atlamisti mekandaki sandalyeler havada millet birbirinin kiyafetini cekiyor itiyor biseyler oluyor. Ardindan marslar soylenmeye baslandi golun coskusuyla, bi baktik yine gol. Ama nasil seviniyoruz anlatilmazdi cidden. Uzuldum senin icin. Dilerim onumuzdeki derbide boyle bir sevinc yasarsin :k19:

Furkan KAN

10 Numara!
Arkadaslarla mekanda izlemistik. Herkes macin 0-0 bitecegine hem fikir idi. Sonra Alves danasi tekme savurdu ve 10 kisi kaldilar. Tabi biz hala gol bulacagimiza inanmiyoruz cunku vakit cok dar. Neyse yavru aldi topu iki durttu bir vurdu bammm, ardindan arkadasim sirtima atlamisti mekandaki sandalyeler havada millet birbirinin kiyafetini cekiyor itiyor biseyler oluyor. Ardindan marslar soylenmeye baslandi golun coskusuyla, bi baktik yine gol. Ama nasil seviniyoruz anlatilmazdi cidden. Uzuldum senin icin. Dilerim onumuzdeki derbide boyle bir sevinc yasarsin :k19:
Kısmet yarına inşallah :D

Ömer Ali Alkoç

Sarı Üye
muslere
sabri chedjou hakan telles
hamit selçuk
bruma sneijder yasin
burak

böyle çıkmalıyıız

İlyas Sabankay

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Tarık Veysel bekleriyle oynamıştık bu maçta.O yüzden Olcan'ın sol bek oynamasını fazla dert etmemek gerek.

Onur Bakır

Şef Gümüş Kıvrım
tarık çamdalın sol bek veysel sarının sağ bek olcanın sol açık oynadığı maç.

sneijder reyisin bozukaları koyduğu maç

Sarper Yıldırım

Baba Gündüz
Ligde Fenerbahçe'ye karşı kazandığımız son derbi.3 sene olacak neredeyse.

Üst Alt