STSL 14/15 H:6 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | MS | 18 Ekim - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:6 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | MS | 18 Ekim

Abicim bu Emenike'nin pozisyonu nasıl penaltı ya dünden beri bakıyorum bakıyorum göremiyorum herkes penaltı diyor bir ben göremedim anlayan biri anlatsın Chedjou ne yapıyor orada..
Vallah kaç defa baktım o pozisyona, bunların net temas dedikleri birşeyi göremiyorum. Chedjou deymiyor bile Emenike ye.

I am the one who knocks!

Fenerbahçe açıklama yapmadi mı?
Dün gece TT Arena da oynanan maçta tarihe kara bir leke olarak geçmiştir.......................................................(ne o lan bahane bulamadiniz mi?)

10473452_882449285133890_3303795027587071377_n.jpg

Abicim bu Emenike'nin pozisyonu nasıl penaltı ya dünden beri bakıyorum bakıyorum göremiyorum herkes penaltı diyor bir ben göremedim anlayan biri anlatsın Chedjou ne yapıyor orada..

Ben bugün üstelik penaltı diyen bir Galatasaraylıya yarım saat anlattım bunu.
Yahu diyorum adam normal yürüyor. Herhangi ayak uzatma vs yok. Emenike 'nin ayağında da öyle onu düşürecek gibi bir sekme,takılmada yok. nasıl penaltı olur diyorum.
Erman çıkardı bunu. Neymiş ayağını uzatıyormuş Chedjou. Yahu o hızla Chedjou en ufak bir müdahalede bulunsa öyle değil topa vuramamak o hızla ağzı burnu dağılır yüz üstü düşünce Emenike'nin.
Asıl Emenike Muslera önünü kapayınca , arkasında da Chedjou'nun geldiğini düşününce "bekleyeyim belki Chedjou indirir beni de hem penaltı hem kırmızı olur" dedi. Ama Chedjou herhangi bir hamle yapmayınca gördüğümüz gibi salakça topa vurdu. Çünki amacı topa vurmak gol atmak falan değildi. Her Fenerli gibi işin pisliğine kaçtı. Ama nasıl olduysa Cüno yemedi bu tuzağı.

Fenerbahçe lehine algı operasyonu yapılıyor...Aziz ve arkasındakiler fena şekilde satın almış medyayı..Ünal Aysal tu kaka, Aziz Yıldırım sütten çıkmış ak kaşık gibi gösteriliyor bu paralelde.

Fazla futbol Arenası izleme şerefsizleri duymuyomusun maçta fner adına çok kırılma ani vardı diyor.

Diğerleri neyse de Erman'a bu konuda güvenirim yani hakem hataları konusunda onunda penaltı ve kırmızı demesi çok tuhafıma gitti

Vallah kaç defa baktım o pozisyona, bunların net temas dedikleri birşeyi göremiyorum. Chedjou deymiyor bile Emenike ye.

I am the one who knocks!

Ben bugün üstelik penaltı diyen bir Galatasaraylıya yarım saat anlattım bunu.
Yahu diyorum adam normal yürüyor. Herhangi ayak uzatma vs yok. Emenike 'nin ayağında da öyle onu düşürecek gibi bir sekme,takılmada yok. nasıl penaltı olur diyorum.
Erman çıkardı bunu. Neymiş ayağını uzatıyormuş Chedjou. Yahu o hızla Chedjou en ufak bir müdahalede bulunsa öyle değil topa vuramamak o hızla ağzı burnu dağılır yüz üstü düşünce Emenike'nin.
Asıl Emenike Muslera önünü kapayınca , arkasında da Chedjou'nun geldiğini düşününce "bekleyeyim belki Chedjou indirir beni de hem penaltı hem kırmızı olur" dedi. Ama Chedjou herhangi bir hamle yapmayınca gördüğümüz gibi salakça topa vurdu. Çünki amacı topa vurmak gol atmak falan değildi. Her Fenerli gibi işin pisliğine kaçtı. Ama nasıl olduysa Cüno yemedi bu tuzağı.

Fenerbahçe lehine algı operasyonu yapılıyor...Aziz ve arkasındakiler fena şekilde satın almış medyayı..Ünal Aysal tu kaka, Aziz Yıldırım sütten çıkmış ak kaşık gibi gösteriliyor bu paralelde.

Demek ki tek anlamayan ben değilmişim valla açıkcası ufak bir temas olsa penaltı diyeceğim de yok inceliyorum inceliyorum yok :D Neymiş emenike müdahale olmasa öyle düşmezmiş öyle vurmazmış... Dünya'nın hiçbir yerinde böyle penaltı çalındığını görmedim duymadım net açık itiraz bile edilmeyecek şekilde çıkan toptan gol atmışken bunu konuşmayıp medya bunu konuşuyorsa art niyet ötesidir..

yendik ama aman zafer sarhoşluğuna kapılmayalım. sneijder'in insanüstü/beceri gollerini çıkar bir kenara koy kendi sahamızda ilk yarıda nerdeyse bir tane bile organize kanat vs.. atak geliştiremedik. Kadlec o golü atsa nasıl çıkarırdık merak ediyorum. Bizim sorunumuz da belli çözümü de; topu forvete ulaştıracak kimse yok(yani kanatlar). Forvette kim formdaysa o oynasın, sneijder forvet arkası ve mutlaka da iki kanatla sahaya çıkalım (emre çolak, yasin, olcan, bruma, hamit, hatta aydın ve sabri bile olur). Dün maçı izlerken içim şişti, prandelliyi o anda elime verseler boğazını sıkardım. ya arkadaş sen bu takıma düşman mısın, zorun ne, niye fantazi peşinde koşuyorsun. niye her maç kanatsız sahaya çıkıyorsun, niye sneijderi yok ön libero yok solaçık oynatıyosın , sivas bile bizi sahamızda 3-5-2 yüzünden perişan etmişken arsenal deplasmanında gidip 3-5-2 deniyorsun.

Devre arasinda ybanci sinirlamasi denen nane kalkarsa ve bi ihtimal avrupa ligine gidersek takimdaki burak ve made in terim tipi gereksizleri ocak disi edip yerlerine daha teknik bize sac bas yoldurmayacak yabanci kiralamak sart.

Ilk 3'e bile giremeyiz Melo tek başına savunma mı yapacak? Bruma zaten savunmaya yardıma gelmiyor.

Dzemaili ile selcuk savunmaya geliyorda ne oluyor? Kendi evimizde rakip ceza alanına giremedik ilk yarı. Fenerinde 3 u bence cok net pozisyonu var ilk yarı. Hoca gecte olsa uyanıp hamit ile emreyi almasaydı muhtemelen baskıda kuramayacaktık son dakikalarda.

Bırakalım artık top oynamayı bilenler top oynasın. Bokuna basmıs manda gibi kosmaktan baska bir ise yaramayan orta saha oyuncularından ben bıktım. Emre gayette guzel oynar orada.

[video=youtube;mNUB0nwRnqU]https://www.youtube.com/watch?v=mNUB0nwRnqU[/video]

Sabahtan beri guluyorum arkadas :) Hala izlemeyen varsa mutlaka izlesin

Her yerde alvesle ilgili kötü haberler var
aziz kovacakmış
neden? İlk defamı yaptı neden şimdi Galatasaray koyuncamı aklınıza geldi?
kaç kere yaptı kart görmeyincemi bişey yoktu ? Caner emre de yapıyo kovsanıza ya da bekirde yaptı onuda kovun ?
yapsın ama kart görmesin dimi gerizekalılar

Her yerde alvesle ilgili kötü haberler var
aziz kovacakmış
neden? İlk defamı yaptı neden şimdi Galatasaray koyuncamı aklınıza geldi?
kaç kere yaptı kart görmeyincemi bişey yoktu ? Caner emre de yapıyo kovsanıza ya da bekirde yaptı onuda kovun ?
yapsın ama kart görmesin dimi gerizekalılar
Boş ver kovsunlar tıpış tıpış tazminatını öder Azize.

I am the one who knocks!

Üst Alt