STSL 14/15 H:6 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | MS | 18 Ekim - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:6 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | MS | 18 Ekim

Internet cekmeyen köyümdeydim ve şu maçı izleyemedim yahu hatta haber bile alamadım bittikten sonra öğrendim. Canlı canlı o ard arda 2 füzeyi izlemek nasıl zevk vermiştir sizlere kim bilir...

Arkadaslarla mekanda izlemistik. Herkes macin 0-0 bitecegine hem fikir idi. Sonra Alves danasi tekme savurdu ve 10 kisi kaldilar. Tabi biz hala gol bulacagimiza inanmiyoruz cunku vakit cok dar. Neyse yavru aldi topu iki durttu bir vurdu bammm, ardindan arkadasim sirtima atlamisti mekandaki sandalyeler havada millet birbirinin kiyafetini cekiyor itiyor biseyler oluyor. Ardindan marslar soylenmeye baslandi golun coskusuyla, bi baktik yine gol. Ama nasil seviniyoruz anlatilmazdi cidden. Uzuldum senin icin. Dilerim onumuzdeki derbide boyle bir sevinc yasarsin :k19:

Arkadaslarla mekanda izlemistik. Herkes macin 0-0 bitecegine hem fikir idi. Sonra Alves danasi tekme savurdu ve 10 kisi kaldilar. Tabi biz hala gol bulacagimiza inanmiyoruz cunku vakit cok dar. Neyse yavru aldi topu iki durttu bir vurdu bammm, ardindan arkadasim sirtima atlamisti mekandaki sandalyeler havada millet birbirinin kiyafetini cekiyor itiyor biseyler oluyor. Ardindan marslar soylenmeye baslandi golun coskusuyla, bi baktik yine gol. Ama nasil seviniyoruz anlatilmazdi cidden. Uzuldum senin icin. Dilerim onumuzdeki derbide boyle bir sevinc yasarsin :k19:
Kısmet yarına inşallah :D

tarık çamdalın sol bek veysel sarının sağ bek olcanın sol açık oynadığı maç.

sneijder reyisin bozukaları koyduğu maç

bbfd2938ba75150bf9c34e1d57991294.jpg

Üst Alt