STSL 14/15 H:9 | Fenerbahçe 2-1 Çaykur Rizespor | M.S | 8 Kasım - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:9 | Fenerbahçe 2-1 Çaykur Rizespor | M.S | 8 Kasım

Ertem söylemiş, Maçın son dakikalarında Erdoğan aleyhine slogan atıp, küfür edenlerin passolig sayesinde tespit edilip 5 yılla yargılanacakmış

Ertem söylemiş, Maçın son dakikalarında Erdoğan aleyhine slogan atıp, küfür edenlerin passolig sayesinde tespit edilip 5 yılla yargılanacakmış

Hırsız Tayyip Erdoğan diye bağırdılar, Ertem aglayacakti bir buyugumuze nasıl böyle denebilir diye :D

Passoligin amacı buydu zaten baştan beri herkes farkında ama öyle ceza meza çıkmaz sanmam göz korkutuyorlar. Max iptal ederler karti

-Tapatalk-

Maçı fenerin alacağı çok belliydi.
Onun için takip etme gereği bile duymadım açtım güzel bir film izledim.
Fenere bu sezon kadıköy de puan kaybettirmezler.
Aziz çıkıp rahat rahat soyunma odası basarım diyorsa ve buna fenerasyondan ,savcılar dan en ufak bir tepki bile gelmiyorsa eğer o sahaya maç yönetmeye çıkan hakemde korkudan maç yönetemez.
Artık Bu senaryoların deplasman maçların da bile sergileneceğini düşünüyorum.
Onun için sinirlerinize hakim olun bu oyunu bozarsa bir tek GALATASARAY bozar ama bizde ruhumuzdan eser yok.

fb sezon basında formsuzdu ve hakemler tarafından muazzam tutuldu, zaten kadıköyde kazandıkları maclar hep 1 fark, oda ya uyduruk bir penaltı yada rakip kalecilerin amatör altı gol yiyisleri. su anda form tutmus gözüküyorlar ve fizik-kondisyon olarak malesef bizden iyi durumdalar, bunun icinde macın sonlarına doğru cok iyi baskı yapıyorlar. tabi rakip rize, net olarak berbat ötesi bir takım ve bu lige hic yakısmıyor ama bu bizim fb'ye oranla daha zayıf kaldıgımız gercegini kapatmıyor.

devre arasına kadar min. puan kaybı yapıp ilk yarıyı lider kapatırsak ikinci yarı nokta atıs transferler ile hersekil sampiyonuz, cünkü fb ligin 2.yarısında formdan düsecek, bundan adım gibi eminim, gecen senede aynısı oldu ama biz karsılık veremeyince sampiyon oldular..

Maçı fenerin alacağı çok belliydi.
Onun için takip etme gereği bile duymadım açtım güzel bir film izledim.
Fenere bu sezon kadıköy de puan kaybettirmezler.
Aziz çıkıp rahat rahat soyunma odası basarım diyorsa ve buna fenerasyondan ,savcılar dan en ufak bir tepki bile gelmiyorsa eğer o sahaya maç yönetmeye çıkan hakemde korkudan maç yönetemez.
Artık Bu senaryoların deplasman maçların da bile sergileneceğini düşünüyorum.
Onun için sinirlerinize hakim olun bu oyunu bozarsa bir tek GALATASARAY bozar ama bizde ruhumuzdan eser yok.

Kadıköyde daha adam gibi takımlarla oynamadılar ki. Bence fbnin 2. Yrı fikstürü daha zor. Ts, bjk, biz, bursa, kasımpsşa bu maçların hepsini kazanamazlar, anadoludaki zaten her maç zor

325aba0b8b26137623c40e9289f3ba40.jpg

GT-I9300 Tapatalk

Üst Alt